Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: multivision

Starting Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Üye No
    3365

multivision

Merhaba. Benim digital uydum 8600. Kendi içinden modüllü. Ama multivision, Ab motors, XXL gibi kanallari göstermiyor. Ayaba modül keylerimi degisti. Yardimci olursaniz sevinirim. Tesekkür ederim.

New Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    730

fun kartı kullanıyosan yazdır şifreleri yazdır yenile. Modüle *** girebiliyorsan yeni keyleri gir. iyi seyirler.

Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    1797

Yeni ****** için se bu adres yardımcı olur size.SAygılarla

Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    11

sayın yturkoglu ****** için başka forumlara link vermenize gerek yok zira aranan tüm gerekli bilgi aşağıdaki threat altında yer alıyor :)

New Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Üye No
    3557

multivasyon keyleri

arkadaşlar ben yumatu 8500 ci kullanıyorum. forumda rasladıgım tum multivasion keylerini denedim aşagı yukarı fakat yinede çözemedim. bu arada ben de makinaya emü yükledim. i****o modülüm vardı yeni çıkan keyleride fun kartıma yüklerim o da fayda etmedi emü yükledim şimdi makinaya iyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum ama yapmış bulundum. şu ****** benim makinada neden çalışmıyor olabilir. bir yardım lütfen detaylı bir anlatım la olursa herkes için makbul olur sanırım. forumdaki bu konuyla alakalı bütün yazılımları okudum. kimsenin keyi çalışmıyor kimi demiş 8000 bine yaz yazdım kimi demiş 7800 e 3 *** gir girdim kafayı yiyecegim neden neden... :crashs: :crashs: :crashs:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    114

i****o modülüne takacağın karta mach1 hocamın 6 in 1 dosyasındaki flash 4.3 ve humax epromları yükle ozaman çalışıyor.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sn.dijital

Heryere aynı soruyu yazarsanız bundan sonra cevap yazılmayacak ! Konuları yazdığınız yerleri takip edin ! Ayrıca daha önce açtığınız tüm mesajlar silimiştir.

Daha dikkatli yazın...

Saygılar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    1048

Selam arkadaşlar.Şimdi neyi ne için yazacağımı şaşırdım.Lütfen yazarken ilgili topiclere yazın.Kimi arkadaş modüllü cihazına çözüm arıyor kimi emu yazılımda sorununa çare arıyor.Böylelikle karışıklık çıkıyor.
    1-dijital arkadaşım cihazın hiçbir şifreli kanalı çözmüyorsa gömülü olan modülde arıza olması lazım.Bir fun karta şifreleri yükle dene açmıyorsa modül arızalıdır.
    2-barracuda66 arkadaşım emu yazılım yüklediysen modül yuvası devre dışı kalır yani modül çalışmaz çalışması için tekrar orjinal yazılımını yüklemen gerekir.
    3-emu yazılımlarda daha öncede TPS paketinde 0B satırı aktif hale getirilmişti ve çözmüyordu şimdi de 0C satırı eklendi.Sizde satır ekleyip keyleri gireceksiniz.
    4-xxl anımaux vs.vs. ABsat paketinde çözülmeyen kanalların çözülmesi için TPS paketindeki 0A satırında keyleri 00 haline getirin.TPS ile ABsat ın ne ilgisi var derseniz iki paket bir şekilde biribirini etkiliyor ve ABsat paketindeki bazı kanalların açılmasını engelliyor.Bu modüllerde veya gömülü modüllü cihazlarda da etkili oluyor mesela xxl açılıyor ama geç açılıyor.
    Saygılar.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    02-04-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    9444

saros arkadaşım iyi güzel yorum yapmışsında benim nextwave adında ki makinem yumatu firmasının ürettigi cihazdır ben şimdi emu yükşedigim zaman eski program gidip yerine başka versiyonlar da yazılım gelecegini ögrendim ama ben eski versiyonu nasıl tekrar yükleyebilirim 2.şıkta verdigin arkadaşa cevapta modul yuvası çaılşmaz ise ben o makıneyı ne yapacagım sonra durmadan emu mu yuklemem lazım ömür boyu yok olmaz böyle biraz detaylı bilgi verirsen iyi olur next wave yumatunun emularını at dediler sen hangisinin önerirsin byeeee

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı