Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 44 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: next cihazlar hakkında

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    2610

next cihazlar hakkında

arkadaşlar bu sitede yaptığım araştırma sonucunda next marka bir recevierın 2000, 2500 veya biraz daha kasarsam 8000 modellerinden birini almaya karar verdim. ancak izmir piyasasına baktığımda izmir'de next bulmak çok zor hatta imkansız. tüm satıcılar goldmaster,kyoto veya humax a yönelmiş durumda sanırım buda next'in izmir içinde bir servisinin bulunmamasından kaynaklanıyor. Herhangi bir problem yaşandığında sanırım ist. gönderip almak sıkıntılı oluyor. buda satıcıların next'i kötülemesine ve işe yaramaz demesine sebeb oluyor. kullanan arkadaşlardan öğrenmek istediğim acaba bu cihaz iyi ve kaliteli bir olmasına rağmen teknik anlamda sorun çıkartıyor mu?? izmir'den next alan arkadaşlar nerden aldıklarını pm atabilirler mi? birde satıçılar kartlı mı kartsız mı diye soruyor kastetmek istedikleri direkt smartcard girişene sahip olup olmaması değil mi? yani gömülü modül. olup olmaması.? görüşlerinizi paylaşırsanınız şimdiden teşekkür ederim. :kalays: :shout:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    618

Selam Dostum.
    Next cihaz kullanmaya başlarsan zaten diğer cihazlar sana kaplumbağa gibi gelecektir. Bugüne kadar bir sorun çıkarmadı. Zaten sorun çıkarsa istanbulda Yuksel Elekt. gönderiyorsun en kısa zamanda sorun çözülüyor.
    Ayrıca Next cihazların şu anda piyasada olan tüm cihazları zaten kartların yaptığı işleri yapıyor.. Ayrıca sana kart satmaya kalkarlarsa sakın alma.. 2000 Plus, 2000 CI Plus, 2500 DPCI Plus, 8000 XCAM cihazlarda kartın yaptığı işleri zaten cihaz kendisi yaptığı için ekstra kart gerek yok. SAtmak isterlerse para almak içindir.
    İzmirde nerde satılır herhangi bir bilgim yok.
    Kolay gelsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

Satıcılar ellerinde ne varsa onu satmaya çalışıyorlar onlara göre ellerindeki mal herzaman en iyisidir.Sizin sorduğunuz ürün yoksa hemen şunu verelim derler"tuvalet kağıdı yok zımpara kağıdı verelim" hesabı..Bundan 10 yıl önce falan satıcı adam benjamin marka analog pozisyonerli cihazın bendeki DRAKE ESR 2000 XT den daha iyi olduğunu iddia etmişti. :) ( drake1000$ dan pahalıya almıştım galiba...kalite ve kullanım açısından aradaki fark doğan SLX ile mercedes s600 arasındaki fark kadardır :=) )
    Siz karar verdiyseniz next alın iyi cihaz çunki..
    Kartlı denilince "genelde" CI yuvası olan yani modül yuvası olan cihazlar anlaşılıyor.Gömülü ise cihazda embeded bir modül bulunursa kullanılıyor.

Member
    Giriş Tarihi
    11-02-2004
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2413

SLM sevgili packard ben humax ta kullandım ama Türkiye'de next'in üzerine receiver yok, Biz İzmir'den Next getirttik Karadeniz ticaret diye bir dükkan

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    771

Compuman arkadaşıma katılıyorum. Next kullandıktan sonra bir başkasını düşünmeniz imkansız.

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    2610

ooo hele bir tanesi next'in ürünleri varmı diye sordum adam " aman sakın rezalet çok kötü makina goldmaster en iyisi" falan dedi. bende içimden "hadi len" deyip çıktım ya insan bir internete girer mesleği konusunda bir araştırma falan yapar allah bilir adamın yazılım yenileme falan haberide yoktur.neyse ki TURKEYFORUM varda böyle sansarların elinde harcanmıyoruz.

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3079

selam

packard evet haklısın böyleleri çok ben bir kere harcandım.en iyisi araştırıp piyasaya bakmak.

saygılar
    Düzenleyen erdalbaser : 19-02-2004 at 16:39

New Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    1681

topfield 3000 cı pro da izmirde bulunmuyor...Sadece next değil benimde izmirde bakmadığım yer kalmadı..goldmaster alın,sunny alın ,premier alın diye önüne gelen satmaya çalışıyor....next yada topfield satanı bi bulsam izmir piyasasında öpüp başıma koyucam walla

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    03-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    79

İstanbul'dan kargoyla getirt bir sorun çıkacağını sanmam.
    Güvenilir yerler var.

Adviser
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1618

sevgili seca bu yerlerin adreslerini alabilir miyiz acaba ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    618

Yaklaşık 10 gündür Next 2000 CI modelleri piyasada bulunmuyor. Yuksel elektroteknikten hep yarın öbür gün gelecek diye erteleniyor. Ne zaman piyasaya verecekler bekliyoruz. Yani şu aralar zaten 2000 CI olanlar piyasada yok. diğerleri var bilginiz olsun. .

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Üye No
    3945

*** bulamıyorum

Starting Member
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    77 Yalova
    Üye No
    3945

yeni *** leri bilen varmı lutfen

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Ne keyi arıyorsun niye buraya yazıyorsun diğer bölümlere bak

New Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    1865

Sevgili compuman ve diğer dostlar,
    Next' den sonra diğerlerinin yavaş gelmesinin nedeni nedir?

Bende kendime bir receiver seçmeye çalışıyorum. Next' lerin hızlı olduğunu bende duydum. Ancak bunun nedeni nedir öğrenmek istiyorum.
    Ayrıca Next' ler nerede üretiliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Selamlar

New Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Üye No
    4323

herkese slm

bende zeybek arkadaş gibi receiver seçmede zorlanıyorum.
    buradaki yazılanlardan anlaşılan next marka . fakat nexti izmirde bulmamın zor olacağı bir de aldıktan sonra pişmanlık yaşamama isteği beni sizden ardım almaya mecbur etti. kusura bakmazsınız bende yardımcı olmanızı dilerim

New Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3473

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi TYP_R
    herkese slm

bende zeybek arkadaş gibi receiver seçmede zorlanıyorum.
    buradaki yazılanlardan anlaşılan next marka . fakat nexti izmirde bulmamın zor olacağı bir de aldıktan sonra pişmanlık yaşamama isteği beni sizden ardım almaya mecbur etti. kusura bakmazsınız bende yardımcı olmanızı dilerim
    selam arkadaşım ben satıcıyım elimda sekiz çeşit cihaz var hepsini kurup deniyorum en iyisi next 2000 ci izmir çankayada eski pit pazarına bak

New Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Üye No
    4323

next cihazları

slm emfuse
    daha bugün izmirdeydim karadenize baktım yoktu bana adresini verebilirmisin.

Adviser
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1618

arkadaşlar 2000 ci ile 8000 xcam'in ekran ve menü görünüşleri aynı mı ?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Üye No
    1265

Sayin Dostum Packkard;
    Ben 2,5 Aydir Next 2500 Dpci Plus Kullanicisiyim.Öncelİkle Daha Çok Acemİyİm Onun İÇİn Hatam Olursa ArkadaŞlar DÜzeltsİn.gerÇekten Çok Memnunum.İlk Önce Vestel AlmiŞtim Sonra Foruma Gİrmeye BaŞladim Ve Etraftan SoruŞturdum İmkanim Varsa DeĞİŞtİrmemİ Tavsİye Ettİler.bende Farkini Vererek Next2500 Aldim.Öncelİkle Kullanimi Ve MenÜlerİ Kolay.emİnİm Hizinada Kİmse Laf Edemez.İÇİndekİ Emu Sİstemİ İle Bazi Kanallari Otamatİk ÇÖzÜyor.bunun Üzerİne Bana Sadece Bazi Kanallarin Keylerİnİ İnternetten Takİp Etmek ;doktorun Yenİlİklerİnİ Beklemek Ve Tavsİyelerİnİ Uygulamak Kaliyor.sana Öncelİkle Çankayada Bİt Pazarini Tek Tek DolaŞip İyİce Fİyat AraŞtirmasi Yapmani Tavsİye Ederİm Next2500 Konusunda Kesİnlİkle İkİlemde Kalma.2 Adet ModÜl GİrİŞİ Var Çok Merakliysan İlerİde Modul Alip GelİŞtİrebİlİrsİn.ben Karadenİz Elektronİkten Aldim.ama Sana Fİyatini İyİ AraŞtirmani Tavsİye Ederİm.

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı