Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 31 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Doktor Kim ?

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

Doktor Kim ?

Selamlar,
    Merakım için önce özür, Herkes bir doktor'dan bahsediyor, anladığım kadarıyl kendisi bir üstad. Ancak kendisini nasıl yanıyabiliriz.

Nerede çalışır, Yaşı, bu işi zevkinemi yapar yoksa işimi bu gibi bilgiler bu kişiyi tanımakta faydalı olacaktır.

Bilenler anlatsın lütfen.

Teşekkürler

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sevgili cozturk

Bence ilk önce Next alanındaki yazılarını okuyun......Yaşı vs. özel şeyler.Yardımları desteklerinden zaten anlayacaksınız kim olduğunu.

Sevgiler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

doktor demek next'in babası demektir.next'i next yapan yazılım üstadı.fazla söze gerek yokkk

Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1212

:)
    Orası kesin, Next demek Doktor demek. Zamanla kendisini tanırız ...

Teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    916

doktor hayali bir yaratıktır diyebiliriz..direkt tanışmak çok kolay kurtulmak çok zor... karakteri erol taşla huysuz virgin arasında devamlı oynar..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

sempatik bir kişi olduguda ortaya cıktı

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

onunla tanışmak zor degil millet vekilleri gibi sadece seçimlerde ortaya çıkmıyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

ben dun tanıstım memnun da oldum tanıstıgıma oyle laflar ettim ki onları bu forumlarda etsem doktor beni forumdan surmustu:)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

agony arkadaşım burada doktor beni forumdan sürmüştü demen düşündürücü inşallah bir hata yapmamışındır bunu espiri anlamında söylüyorsundur

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :badprv:

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yaw espri elbette,ayrıca bana sormadan kim kimi nereye yolluyor,anahtar bende bilmem biliyormusunuz :):):)

Sevgiler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Doktor tüketici ile üretici/dağıtıcı arasındaki köprü. Bazen fazla yükten Boğaziçi köprüsü gibi halatlarını kopartıyor. Halat kopukken biraz uzak duracaksın, diğer zamanlarda 24 saat hiç ses çıkartmadan başarıyla görevini yapar. Kendisine kolay gelsin diyorum........

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    529

Yakında namı geçen zatın hoşuna gitmeyecek bir yazı yazarsanız maskenin altındaki gerçekte ortaya çıkar,sizde tanışmış olursunuz..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Doktoru hastalara bakan kişi zannetmeyin. Aklınızı peynir ekmekle yemeyin. Bizim gibi
    bir insan. Fazlası var eksiği yok. Boy 1.80, kilosu 125, boğaz sanki bir fil kardeş, next ile
    uğraşır. Yazılımları ile bizi şaşırtır. Jamevuya çok kızar. Başka markalarda o var bu var demeyin Hepimizi haşlar. Korede alır soluğu, durmaz yemek borusu, Gece gündüz çabalar, next alan memnun olmadan uyku uyumaz. Tanırız kendisini bizzat, sevinir kendisi kat kat, Doktormu doçentmi profösörmü bilinmez. O olmadan forumlarda gün geçmez...
    İyiki varsın doktor.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Sen de iyiki varsın Chute.... hehehe.........

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2634

doktor abı ıyı bı ınsan.o bır robın hood dur.o olmasaydı hala modul almaya ve sıkıntı cekmeye devam edecektık.
    bu sırada plus 603 mukemmel.100 $ kazandırdı bana matrıx bırınden kurtuldum.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

ALLAH neşenizi arttırsın arkadaşlar bugun herkez bir başka neşe kaynagına sahip
    @haydut arkadaşım doktorun yerine kendini koy okadar şey sana sorulsun saçma sapan istekler felan senne yaparsın o nunda insan oldugunu ve moralinin herzaman iyi olmaya bilecegini düşünün neyse bugun herkez bir başka neşeli kasvet yüklemeyim ALLAH neşenizi arttırsın

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yaw horoz ötüşlü sinyal bulma sesi bile isteyen olursa hehehehe,adam ne yapsın :)

Sevgiler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bence tek o cihaza yapması lazımdı. Hiç kapatılamıyacak şekilde.. hehehe.........

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    755

Tek bir cümleyle o bir deha.Ve bizim yarınımız...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Üye No
    1434

yoo hocam horoz otuslu olsa cihaz belki daha da hızlanır ayrıca powervu yu da acabilirdi

simdi doktorla konusmamdan biraz bahsedeyim:
    Gittim doktorun ofisine sagolsun cok misafirperver ve sıcak davrandı sorularıma kızmamaya calısarak ve tum iyiniyetiyle ince noktalarına kadar acıklayarak cevap verdi herkes sunu bilsin ki tanıdıgım bircok kendini cok bilen zanneden insan bilgi olarak onun kırıntısı etmez 22 saat calısan didinen bir insan elestirirken biraz insaflı olalım
    doktora meshur hispasat ı sordum bittigini ama hatasız kesin calısır ve ufak degisikliklerde problem cıkarmayacak hale gelince acıklayacagını yoksa en ufak bir problemde insanların yakısıksız kelimelerle ona saldırdıgını soyledi sevenlerinden gelen viruslu mailleri de gosterdi.conax ın emusu bitmek uzreymis conax keyleri sordum neden tam public degil dedim public olsa bu adamlar 2.nesil kartlara gecer dedi ve conax da bizim bilgigimiz gibi log alınamıyormus ozel cihaz ve programlarla sifreler ogrenilebiliyormus o aletler bile public degilmis zaten conax keyleri hispasat gitti diye cıkarıldı dedi.polsat au veya hispasat au dusunmuyorlar nedeni cok acık olacak en ufak sifreleme degisikliginde au lar anında cokuyor au lar pc deki dvb kartlarının yazılımı mantıgıyla is gorup sifreleri buluyormus o yazılım guncelleniyor ama master lar surekli guncellenemez dedi ve *** girme fonksiyonu ile au birarada olamıyormus.videoguard 28e sky ı sordum uydu dunyasında sifrelerin ve yazılımların ilk once humax dreambox ve nokia icin yapıldıgını onlarda yeni bir sifreleme metodunun acılmasıyla kendi onlerinin de acılacagını soyledi ama videoguard da birsey beklemeyin dedi.dt kart au yu sordum(orjinal kartla) biz hacker degiliz ve boyle bir hex su an public degil dedi.next8000 in yerine zamanında dreambox almayı dusundugumden bahsettim ve simdi bile aklımın bu cihazda oldugunu soyledim dreambox icin surekli yeni imageler yapıldıgını ama dogru durust calıstırmayı basarabilen pek olmadıgını yani kullanımı zor surekli kilitlenmeler yasadıgını ve dt kartıyla dahi calısmadıgını ayrıca fiyatının next8000in iki katından fazla oldugunu soyledi.next8000 in fta emulu cihazlarla ne farkı var modulu bile yok bir tek rami 64mb dedim dunyada hicbir cihaz bu kadar kartı problemsiz destekleyemez ve degisik sistemleri bu hızda acamaz dedi conax 20000dolarlık bir lisanstır zaten size yazılımı verirler bir hardware degildir dedi 64 mb ın faydasını ileride daha iyi gorecegimizi soyledi hız olarak plus serisini gosterdi hız harikaydı sifrelilerde bile next8000 inde cok hızlı oldugunu ama eklentilerin yavaslattıgını yine de bu hız ve fonksiyondaki bir makinanın su an olmadıgını belirtti.next firmasının desteginden bahsetti eski fta cihazlara bile emu yaptıklarından bunun onlara ekonomik bir getirisi olmadıgından insanların bu degisik mantaliteyi anlamakta zorlandıklarından kendi bozdukları bios un kargo masrafını bile nexte odetmeye calıstıktıklarından surekli sikayetlerden bahsetti diger firmalarda bunun olmadıgını cunku tuketiciyi kimsenin adam yerine koymadıgından bahsetti.rom10 emuyu sordum rom10emu bitmisti dedi ama hispasat kesin olarak rom13 kartlarda calısacak dedi ben rom10 bir ihtimal is yapmaz mı dedim hayır o yuzden artık gerek yok dedi
    dostlar simdilik aklımda kalanlar genel olarak bunlar doktor hos sohbet ve bilgili lafı dinlenir bir insan lakin yazılarından bana biraz stresli geliyor ve bazen kırıcı oluyor su mukemmel yazılım cıkana kadar bence agzımızı acmayalım

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı