Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: hangisini almalı

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3079

hangisini almalı

selam arkadaşlar

ben aranıza yeni katıldım benim bir konuda kafam karıştı şifre sistemlerinde kartlımı-matrix modüllümü veya bilgisayardan yazılım yüklenebilen emu yazılımlı digital reciver lı sistem mi daha iyi hangisini alsam daha iyi olur.ayrıca bilgisayarcıyım bilgisayardan yüklenebilen cihazlar benim açımdan iyi.hangisini tercih etmeli.

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Konunun Yumatu ile ilgisi olmadığından Almayı Düşündüğünüz Uydu Alıcıları alanına kaydırıyorum.

Sevgiler

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    116

Common İnterfaceli Receiverler: Eğer hem şifresiz, hem de şifreli kanalları izlemek istiyorsanız, üstünde kart girişi bulunan ve piyasada Cİ adı verilen alıcılardan almalısınız. Bu tip alıcıların üzerlerinde genellikle iki kart girişi bulunur. Biri fabrika tarafından üç ünlü şifreleme sisteminden biri –Cryptoworks,İ****o,Viacces- olarak hazırdır. Diğeri için ise izlemek istediğiniz paketin şifreleme sistemine göre bir PCI Kart girişi almanı gerekir. Bunlar hazırlandıktan sonra iş izlemek istediğiniz Paketin kartını almaya gelir. Bunu ya legal halden abone olarak gerçekleştirirsiniz, ya da illegal yollardan Korsan kart alarak... seçim size kalmış... ayrıca ci olmayan modülsüz bazı receiverlere daha sonra yazılım emüle edilerek şifreli yayınlar izlenebilir fakat aynı verimi alabileceğinizi düşünmüyorum.
    ayrıca matrix modül diye kendini şartlandırma çünkü hispasat ı izlemeyeceksen blue ice veya sky modül alman daha yararlı olur senin için.

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3079

çok teşekkür ediyorum

New Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3478

New Icon9 digital reciver alımı konusunda

Merhabalar

bende henüz digital uydu alamadım ama almadan önce biraz arastırmak istiyorum sonradan pişman olmamak icin bana ne tür bir reciver (piyasada bulunan) almam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim bir arkadasım bana kaon marka tevsiye etti ancak hic bir bilgim yok bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Üye No
    3586

bu güne kadar next,vestel,yumatu,sunny,kyoto ve neta nın çeşitli modellerini kullandım şu anda next dacı,vestel xcı ve yumatu 8600 cas cı var kıyaslama yapmak gerekirse next genel olarak daha asır basıyor ama next in de diğerlerine göre eksikleri yok değil

New Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2008
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    413636

vices 1/2 keyleri nagra 1/2 i****o 1/2 ve conatad cv keyleri girebilecegimiz cihaz hangisi yardımcı olursanız

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı