Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Bu Forumu Kesİnlİkle Protesto Edİyorum.

adozcelik
    Guest

Bu Forumu Kesinlikle Protesto Ediyorum.

Sizin gibi Forum olmaz olsun ya. Ben yazımda herhangi bir Şifre mi verdim. İi Okuyun. İnternetten bulun dedİm.
    Bilinçsiz Kişilerin elinde böyle güzel bir Forum Rezil olup gidiyor işte.

Sizi Protesto Ediyorum Ve Forumdaki Üyeliğimi Kendim İsteyerek İptal Ediyorum.

Forum Ne içindir? Bilgi Paylaşmak içindir.

Bilgi Paylaştıkça Güzeldir. Bilginize.

Not: Bu yazıyı edit etmemdeki sebep, buraya giren diğer insanlara saygısızlık etmemek içindir.
    Düzenleyen adozcelik : 17-02-2004 at 18:11

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

New Icon4

Sn. adozcelik...

Forum kurallarını okuyup iyice anlayamamışsın.!!!, Bir daha oku (birde açtığın topiği oku) ondan sonra varsa bir eleştirin yazarsın.!!!

FORUM İÇERİSİNDE TÜRK DIJITAL PLATFORMLARINA AİT ŞİFRELEME BİLGİLERİNİN KONU OLARAK AÇILMASI VE BUNLARA AİT ŞIFRELERİN VERİLMESİ,YAZILIM TELİF HAKLARI DOLAYISI İLE TÜRKİYE'DE TEMSİLCİLİĞİ BULUNAN FİRMALARA AİT KORSAN YAZILIM LİNKLERİ VERİLMESİ VEYA DOSYA OLARAK EKLENMESİ...

KESİNLİKLE YASAK OLMAKLA BİRLİKTE GEREKİRSE ÜYELİK İPTALİ NEDENİDİR !!!

FORUM KURALLARI HERKES İÇİN GEÇERLİDİR.......

Foruma üye olmakla bu kuralları kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz, Siz sözünüzde durmayarak kuralları çiğniyorsunuz sonrada kendinizi eleştireceğiniz ve özür dileyeceğiniz yerde forumu eleştirmeye cüret ediyorsunuz.!!!

Saygılar...

adozcelik
    Guest

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi maracaibo
    Sn. adozcelik...

Forum kurallarını okuyup iyice anlayamamışsın.!!!, Bir daha oku (birde açtığın topiği oku) ondan sonra varsa bir eleştirin yazarsın.!!!

FORUM İÇERİSİNDE TÜRK DIJITAL PLATFORMLARINA AİT ŞİFRELEME BİLGİLERİNİN KONU OLARAK AÇILMASI VE BUNLARA AİT ŞIFRELERİN VERİLMESİ,YAZILIM TELİF HAKLARI DOLAYISI İLE TÜRKİYE'DE TEMSİLCİLİĞİ BULUNAN FİRMALARA AİT KORSAN YAZILIM LİNKLERİ VERİLMESİ VEYA DOSYA OLARAK EKLENMESİ...

Foruma üye olmakla bu kuralları kabul ettiğinizi beyan etmiş oluyorsunuz, Siz sözünüzde durmayarak kuralları çiğniyorsunuz sonrada kendinizi eleştireceğiniz ve özür dileyeceğiniz yerde forumu eleştirmeye cüret ediyorsunuz.!!!

Saygılar...

CÜRET ETMEK? Cüret etmek ne demek? Yani sizin şu anda bu kelimeyi kullanmakla yaptığınız gibi mi?

Benim üyeliğimi iptal etmenizi rica edeceğim, ben edecek yeri bulamadım. Bir daha da bana cevap yazmayın lütfen. Bilginize.
    Düzenleyen adozcelik : 17-02-2004 at 18:08

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    7

New Icon4

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adozcelik
    Biraz diğer Forumları Gezin De Bu iŞi öğrenin Amatörler. Forum Ne içindir? Bilgi Paylaşmak içindir. Siz Kendi Bilginizi Kendinize Saklayın. Siz Kimsiniz Ki Beni İgnore Ediyorsunuz?
    Bu satırları ben yazmadım herhalde bu satırları yazmaya cüret etmek küstahlık değilse nedir, yoksa yazdıklarınızıdamı inkar edeceksiniz.!!!

Ne gibi algılama sorununuz var anlayamadım (konu olarak bile açmak yasak denilen konuyu açıyorsun sonrada şifremi verdim diyerek protesto ediyorsun)

Not: Üyeliğiniz içinde canınızı sıkmayınız gerektiği gibi iptal edilecektir.!!!

Forum Co-Administrator

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    10

zatn siz forum kureallarına uymayıp ustelikte bu kurallara muhalefet olmuşsunuz
    forum açısından deil toplumdaki yaşayış acısından baksanızda yaptıklarınız yanlış
    bence bu tavırla tepki vermeniz buradaki insanları rencide etmenizde yanlış
    bana kalırsa bulent hocam gibi Forum kurallarını biraz daha okuyun
    o zaman bu insdanlara haksızlık yaptıgınızı anlarsınız
    foruma yeni üye olmuşsunuz bu forumun geçmişi ve izledigi tarzı tam olarak bilseydiniz boyle yanlış tepki vermezdiniz
    ama neyse insanlar hata yaparak ogreniyo sanırım
    Saygılar

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

sayın adozçelik;
    Siz üye oluktan sonra burda bu yazıyı
    Önemli Not : FORUM İÇERİSİNDE TÜRK DİJİTAL PLATFORMLARINA AİT ŞİFRELEME BİLGİLERİNİN KONU OLARAK AÇILMASI VE BUNLARA AİT ŞİFRELERİN VERİLMESİ VEYA SORULMASI,AYRICA YAZILIM TELİF HAKLARI DOLAYISI İLE TÜRKİYE'DE TEMSİLCİLİĞİ BULUNAN FİRMALARA AİT YAZILIMLARIN KORSAN OLARAK LİNKLERİ VERİLMESİ VEYA DOSYA OLARAK EKLENMESİ...

okumadınızmı..eğer okuyupta yazdıysanız sorun yok...ama bu şekilde yazmanıza üzüldüm doğrusu..mesajınızı silmedik sadece kilitledik...silsek daha doğru olurdu size yakıştıramadım..forumlara girip girmeyeceğiniz sizin insiyatifinizdedir. forum kurallarına uyduğunuz sürece sorun yok..am uymadığınız zaman bizim orda yaptığımız gibi müdehale hakkımız var..yoksa burası başıboş olur önüne gelen birşeyler yazar ve kontrolu sağlayamayız..bizim böyle yapmamızla forumun rezil olduğunu sanmayın..bence yanlış düşünüyorsanız biz
    Bilgi Paylaştıkça Güzeldir demişsiniz biz bilgi paylaşmak istemeseydik bu forumu kurmazdık..velevki konu hakkında dün geceden beri mesajlar yazılıyor ve kilitleniyor..siz daha yeni fark etmişsiniz bu c5 olan olayı arkadaşlar dün geceden beri biliyorlar ve dosyayı verdiler yazık vermeselerde siz böyle yazsaydınız da yerini bulsaydı...ben üstü kapalı bile burda

lütfen forum kurallarına uyalım zaten şu anda şifresiz yayın yapıyor..o kanalda sinyal ile ilgili herhangi bir problem yok..buraya yazı ve soru sormadan emukeys bölümündeki dosyaya bakın o kadar..bir daha birşey yazılırsa burayı forum kuralları(yerli platforumlarla alakalı *** vs) gereği kapatacağım..

daha ne yazalım açık olarak yazmamızımı bekliyordunuz.. arkadaşların verdiği dosyada burda zipli dosyayı indirin bakın...verildiği saati de
    Last edited by maracaibo : 16-02-2004 at 23:14.
    aslında bu kadar açıklamak zorunda bile değildik ama size ve sizin gibi düşünen arkadaşlara bunu açıklamak iyi olacaktı umarım bu konuda adminden bende fırça yemem...ister foruma girin ister girmeyin o sizin bileceğiniz..foruma girmezsenizde yolunuz açık olsun ...
    saygılar

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

burayı kapatıyorum üyelik iptalini hala istiyorsanız PM atın bülent tekcan'a birdaha bu konuyla ilgili yazı yazılmasın lütfen vede topic açmayın bu konuyla ilgili..
    Düzenleyen misfortune : 17-02-2004 at 18:27

adozcelik
    Guest

pm yle halledin sorununuzu ben yazdım oraya nedenleri ve bu işi uzatmayın...
    saygılar
    misfortune
    Düzenleyen misfortune : 17-02-2004 at 18:30

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık