Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: sunny pc programı

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2914

sunny pc programı

beyler suuny 1030 u pc ye bağlıyorum programı yüklüyorum.ancak programın içinde kayaıtlı olan kanallardan başka kanal izleyemiyorum.yardımcı olurmusunuz...

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    109

başkasını izleyemezsin zaten arkadaşım.sadece programın içinde navigatör kısmında dosyaları bulunan uyduları ve kanalları görebilirsin

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2914

yani başka kanal izleyemem.fakat başkaları nasıl izliyooo.
    kanal bulmak için filan bi progamı yok mu???

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-02-2004
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    4511

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 0543
    beyler suuny 1030 u pc ye bağlıyorum programı yüklüyorum.ancak programın içinde kayaıtlı olan kanallardan başka kanal izleyemiyorum.yardımcı olurmusunuz...
    Ben onuda yapamıyorum nasıl yaptıgınızı açıklarsanız sevinirim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    3427

Kiray sendeki aletin modeli eğer sunny at-1030 dci sky ise onun kutusundan üzerinde sky yazan bir cd ve birde usb kablo çıkar bu ikiliyi kullanarak. Yani usb kablonun bir ucu bu karemsi bir şekli vardır o ucu receverin arkasındaki yerine takıyorsun ardından diğer dikdörtgenimsi yassı büyük ucuda bilgisayarındaki usb portuna takıyorsun yalniz usb1.0 ve usb1.1 destekliyor usb2.0 porta takarsan iletişim sağlayamıyor cd sindende kurulumunu yapıyorsun. sonra receverinda menüye oradan program'a orada sky blümüne gelip OK tuşuna basıyorsun zaten bilgisayar devreye girer tv ekranında ki görüntü donar o sırada bilgisayarından belirli kanalları seyredebilir dinleyebilir veya kayıt alabilirsin. güle güle kullan.

Buarada belki ileride bütün kanalları hem seyrettirip hemde kayıt alabilen bir program çıkar bekleyip görmek lazım.
    Bye

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Üye No
    4469

arkadaşlar istediğiniz kanalı pc üzerinden izleyebilirsiniz ben çok uğraştım ve sonunda başardım..

Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2914

nasılk yaptığını yazarmısın tesekkürler.

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

kanal listeleri ve bilgileri (frkans sembol hızı vb.) programın klasöründe bir xml dosyası şeklinde tutuluyor. Bunları editleyerek bazı kanllar hariç hepsini seyredebilirsin. Yani kendine yeni paket yapmalısın.

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Üye No
    4469

çakmakm
    sen editledin mi istediğin kanalı izleyebiliyormusun:)

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2505

@sky video link programının yeni versiyonu cıkmış biraz daha kanal adeti fazlalaşmış (NEOTİON video link) diye Bülent Tekcan abi izin verirse bulacağınız site adresini verebilirim...

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    1567

zaten atsky artık yok. Tüm işleri NEOTION devralmış. Soruya gelince ben izleme yerine bazen kayıt yapmak için kullanıyorum. Bazı kanallar hariç hepsi çalışıyor. Bizim Sunny iyi bir güncelleme yaparsa onlardaki sorunlarda ortadan kalkar

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    4475

New Icon5

Ya arkadaşlar bende sunny at-1030 dci sky var.Hiç bir şekilde pc ile recever arasında bir bağlantı kuramadım.Sky link proğramını yüklemeye çalışırken mause felan hareket etmez hale geliyor.7 gündür sürekli uğraşıyorum.Hiçbir şekilde bilgisayarla cihaz arasında bağlantı kuramıyorum.Yapanlar yardım ederse sevinirim...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    69700

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi soneralp
    Kiray sendeki aletin modeli eğer sunny at-1030 dci sky ise onun kutusundan üzerinde sky yazan bir cd ve birde usb kablo çıkar bu ikiliyi kullanarak. Yani usb kablonun bir ucu bu karemsi bir şekli vardır o ucu receverin arkasındaki yerine takıyorsun ardından diğer dikdörtgenimsi yassı büyük ucuda bilgisayarındaki usb portuna takıyorsun yalniz usb1.0 ve usb1.1 destekliyor usb2.0 porta takarsan iletişim sağlayamıyor cd sindende kurulumunu yapıyorsun. sonra receverinda menüye oradan program'a orada sky blümüne gelip OK tuşuna basıyorsun zaten bilgisayar devreye girer tv ekranında ki görüntü donar o sırada bilgisayarından belirli kanalları seyredebilir dinleyebilir veya kayıt alabilirsin. güle güle kullan.

Buarada belki ileride bütün kanalları hem seyrettirip hemde kayıt alabilen bir program çıkar bekleyip görmek lazım.
    Bye
    soneralp > konu: "1030 sky usb'den kayıt"
    bende asus dizüstü bilg var bunun usb leri 2.0 peki nasıl kayıt yapıcam veya yapamayacakmıyım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    14130

arkadaşlar bu siteyi bi deneyiin ama site fransızcadırr bi forum sitesidir istediğiniz kanalıı izleyebileeceniz program war bu sitede fransızcanız warsa işinizee çook yarıyacakkk

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    417132

kuru kafa arıyo rum bulamıyorum lutfen yardım edın

Banned Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2004
    Mekan
    71 Kırıkkale
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    23115

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi arifbaşaran Mesajı Göster
    kuru kafa arıyo rum bulamıyorum lutfen yardım edın
    Sevgili @arifbaşaran;
    İlgili loader indirmek için tıkla.Kolay gelsin...

Member
    Giriş Tarihi
    27-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    255242

Herkeze kolay gelsin SUNNY AT 1030 DCI SKY makinem var şifreli kanallara gelince *** updating ikazı geliyor ?ne yapmam lazın yazılımmı atmam lazım yoksa öyle devammı ettin konuyu buraya yazdım doğru yer değilse özür dilerim tşkler

New Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    334227

arkadaşlar merhaba ben sunny at-7010 dcı cihaza yeni versiyon atmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz suanda hangı versıyon oldugunu pek bılmıyorum bana bu akonuda yardımcı olursanız sevinirim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı