Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Bu Digitürk cok ileri getmeye basladi artik

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Üye No
    605

Bu Digitürk cok ileri getmeye basladi artik

Bu Digitürkte cok ileriye gitmeye basladi artik. Milltein eglencesi ile oynamak ne demek icinde bogulursun ha. Numberone Tv yi de eline gecirdi. Yavas yavas
    FTA Kanali birakmiyacak. Insallah maclari önumüzdeki ihalede baskasi alirda acikta kalir. Bunlar insani dinden imandan cikartirlar. Daha söyliyeceklerim cokta simdi rtük gibi buradada biiiiiiiip yaparlar. Of ulan of.
    Bired RTÜK var basimizda bela onu yapma bunu yapma ama karilar soy cirilcipak bunu yap. bizi böyle uyutuyorlar iste. Uyan in ey millet uyanin.
    Gerceklere uzaninca hemen uyari. yok bilmem kurtlar vadisi dizisinde haddinden fazla siddet yok türkce yi yalnis kullanma. varda var.
    Su Boardda hersey serbest olacak ben yazacaklarimi biliyorumda iste Board adminleri izin vermiyor.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

sıkma canını giden gider ne yapacaksın

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Üye No
    605

ne mi yapacaksin boyun eymeyeceksin. ve bende varim diyeceksin sen ben bakmayinca o kanala ne yapacaklar o zaman. Avuclarini yaliyacaklar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

geçmiiş olsun ne yapalım olelimmi yani?

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

giden gider kalanlar bizimdir nasıl olsa canınızı sıkmayın herşeye çok çabuk alışıveriyoruz 70 li yıllarda bir tane trt1 vardı olanlara şükredelim..........

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Üye No
    605

siz böyle düsündükce basimiza daha neler gelecek farkindamisiniz. Bas kaldirma zamani gelmesimi artik. hep onlarin istediklerini mi yapicaz. Biraz bizim istedigimiz olmasinmi.
    Hep boyun mu eyicez.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    528

dt'nin sonu gelince türksattan giden kanallar geri gelmek için birbirleriyle yarışacaklar.bekleyin ve sabredin...:))

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

kişisel görüşüm DT maç yayınlarını alamazsa cine5 in durumuna düşer hızla abone kaybedecektir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    47

arkadşlar sansui cihazların içinde mediaguard çipi olduğu söyleniyor bilginize.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Merhaba ,

Beyler yayınların şifrelenmesi ile ilgili duyduğunuz infial nedeniyle bu tip başlıklar açıyorsunuz ama ....

Digitürk Türkiye Cumhuriyeti üzerinde yayın yapan bir Dijital Platformdur.Kimseyi silah zoruyla abone yapmadığı gibi yasalara göre illegal olan herhangi bir kanal verme/kesme hareketi yoktur.

Kanallar , onları kuran kisilerin malıdır.Dolayısıyla " X " kanalının sahibi yayınının yalnızca şifreli olarak iletilmesini istiyorsa bu kendi tasarrufudur.Getirilerine de götürülerine de kendisi katlanacaktır.

TRT gibi amme hizmeti gören devlet kökenli televizyonlarla , özel televizyonları birbirine karıştırmayınız.Özel televizyon adı üstünde " özel " dir ve sahibi veya sahipleri nasıl istiyorsa öyle yayın yaparlar.

Burada halkın isteğinin dışına çıkıyorlarsa ceremesine katlanmayı göze almışlar demektir.Sizin onları seyredememeniz yüzünden onlara uygulatabileceğiniz bir yaptırım olamaz.Kuruluş amaçları " Biz asla şifreli yayın yapmayacağız , tüm Türkiye'den daima izlenebileceğiz " diye bir deklarasyon içermiyorsa hiçbir hak talebiniz de sözkonusu olamaz.

Denemek isteyen herhangi bir mahkemeye başvurabilir ve dava açabilir.Yalnız neticesi önceden belli olacaktır , kendinizi boşuna üzmeyin.

Sınırlı sayıda kişi tarafından seyredilmek isteniyorlarsa bu onların kişisel tercihidir.Sizin yapabileceğiniz tek şey de telefon,fax ve e-mail yoluyla sıkıntınızı onlara iletmekten ileri gidemez.

Bu tip " örgütlenme,başkaldırma " benzeri kelimelerle hiçbir yere varamazsınız arkadaşlar.Kime karşı hangi nedenle örgütleneceksiniz yada başkaldıracaksınız ?Burası demokratik bir ülke..Beğenmiyorsanız seyretmezsiniz.Kanalların içeriklerinden hoşlanmıyorsanız bunu ilgili yerlere şikayet edersiniz.Yada bu işi oldukça ciddiye alıyorsanız bir dernek kurar sivil halk örgütü kapsamında ne yapıyorsanız yaparsınız.Bunun dışında yaptıklarınız " Kendi çalıp , kendi oynamaktan " bir adım öne gidemez.

Site adminleri yada moderatörleri birşeye izin vermiyorlar gibi bir durumda yok ortada.Siz bu foruma üye olurken bir üyelik akdi yapıyorsunuz ve orada yazılı olan maddelerdeki eylemleri gerçekleştirmeyeceğinizi taahhüt ediyorsunuz.Bu taahhütleri akla ve mantığa aykırı buluyorsanız , üye olmamak gibi bir seçeneğiniz var.

Siz bu forumda , o başta kabul ettiğiniz maddeler dışında bir kural dayatması gördünüz mü ?

Veya duruma göre madde çıkarıldığına şahit oldunuz mu ?

Ne uyarı yapılıyorsa , ne eylem gerçekleştiriliyorsa hepsi önceden üyelere deklare edilmiş kurallar çerçevesinde yapılıyor.Ve bu durum kişisel değil.Eğer ben de forum kurallarına aykırı bir harekette bulunuyorsam aynı uyarıların muhattabı olmayı göze alıyorum demektir.

Bir sistem konulan kuralların uygulanabilirliği ve uygulamadaki bekaası sayesinde sistem olur.Kişiye özel uygulamaların olduğu veya şahsa göre kuralların esnetildiği forumlarla bizi karıştırmayınız lütfen.Kuralların olmadığı , her şeyin serbest olduğu yerde kargaşa ve anarşi olur ,bilgi paylaşımı değil.Bu ne benim ne de bu forum admininin kişisel görüşü değil , evrensel toplum kuralıdır.

Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için böyle bir açıklama yapmayı uygun gördüm.Ve Sayın hastürk arkadaşım , kimsenin size karşı bir önyargısı yok olamaz da .Sakın böyle şeyler aklınıza getirmeyiniz.

Saygılarımla...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    2339

fiesta 73
    Sevgili SAVAGE; yazını büyük bir keyifle okudum. Belli ki büyük emek vermişsin sana kaatılıyorum ve açıklaman için teşekkür ediyorum.Selamlar...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Üye No
    605

Bizim bu Türk Milletine ne yaparsan haktir. Adamlar donuna kadar soyuyorlar eyvallah.
    Elinden oyuncagini aliyorla eyvallah. Daha ne diyeyim ben. Biz bu kanallari yargilayacagizki, bizlerin istedigi bir kanal olacaklar. Ama görüyorumki her seye eyvallah diyenler varmis türkiyede. Yabanci Forumlarda adamlar Kendi dilinde yayinlanan Kanallari
    nasi yargiliyorlar bunu bilen varmi. Biz burada böyle sey yazinca hemen uyari.
    Düzenleyen hastürk : 17-02-2004 at 22:42

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Sn.hastürk

Siz normal şekilde diğer 3000 üyenin kullandığı gibimi kullanacaksınız forumu yoksa bu şekilde mi devam etmeyi düşünüyorsunuz ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Geçen yıl benim başıma gelenleri anlatsam şaşırırsınız 300 Mly TL cukkaladılar......detaya gelince neyse forumda böyle yazılar yasak.Ver kurtul; git meyhane köşesinde maçını seyret,alkolizme bir kişi daha....

Güneş Doğmadan Neler Doğar...!!!!

SEVGİLERİMLE.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hastürk
    Bizim bu Türk Milletine ne yaparsan haktir. Adamlar donuna kadar soyuyorlar eyvallah.
    Elinden oyuncagini aliyorla eyvallah. Daha ne diyeyim ben. Biz bu kanallari yargilayacagizki, bizlerin istedigi bir kanal olacaklar. Ama görüyorumki her seye eyvallah diyenler varmis türkiyede. Yabanci Forumlarda adamlar Kendi dilinde yayinlanan Kanallari
    nasi yargiliyorlar bunu bilen varmi. Biz burada böyle sey yazinca hemen uyari.
    arkadaşım haydi yargılayalım ne gelecek elimizden ben digitalpaketlere kuruldugu günden beridir hiç abone olmadım .macları izlemek için cafeye bile gitmedim ben abone olmadım diye digital platformlar şifrelerimi acacak ne alakası var bu millete ne yaparsan hakdır demekle iş bitmiyor ne yapılması lazım söyle yol göster yapalım carşiya pazara cıkıp abone olmayın diye bagırmak lazımsa onuda yaparız

bir işe yaramaz kanal için BÜYÜK TÜRK MİLLETİNE kimse laf edemez sende etmemelisin eger kendi kimligini inkar etmiyorsanki etmemişsin HASTÜRK adını almışsın biraz sakin olalım bir kanal için degmez bu laflaraki isterse tüm kanallar gitsin yeterki bu millet dimdik ayakta dursun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1338

Oncelikle Savage arkadaşım %100 haklı daha once belirtigim gibi bu gibi itamlar hiç bir şeyi etkilemez Digiturk sizin attığınız maile bile bakmaz..Bence büyük haksızlık yapıyorsunuz nr1 istemis ben daha güzel kaliteyle daha az kitleye ulasacagım demiş neden mi?çünkü artık kanalların reklam alma özellikleri digiturk içinde olup olmaması dır digiturk te olmayan kanalların reklam gelirleri düşüyor..o yüzden kanallar digiturk için yarısıyor kendilerini aşmaya calısıyorlar ki bu da destekledigim bir şey türk televizyonculuğu gelişiyor kaliteli bir çok kanal ''TÜRKÇE''olarak paralı yada parasız halka sunuyor madem bu kadar nr1 tutkunusunuz ya bekleyeceksiniz fta olsun yine diye yada digitürk alacaksınız bu bu kadar basit çok ilginc ve çirkin itamlar kullanılıyor özellikle hastürk arkadaşımız lütfen biraz daha duyarlı olalım hep ben demeyelim...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

New Icon4

Konu gereksiz yere ve değişik şekilde gitmeye başladı.

Forum birbirimizi kırmak için değil Forum Kuralları dahilinde paylaşım için var.

O nedenle daha fazla polemiğe meydan vermemek için burayı kilitliyorum...

Topic Kilitlenmiştir

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı