Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: sunny 1030 dcısky cihaza kaon-digix sky yazılımı yükleme

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    132

sunny 1030 dcısky cihaza kaon-digix sky yazılımı yükleme

sunny 1030 dcısky cihaza kaon-digix sky yazılımı yüklemek istiyorum. nedeni sabit anten ve diseq motor kullandığım zaman sorun yaşıyorum.digixlerde motor kullanımı daha kolay.yüklemeyi deneyen arkadaş varmı , programları nerden alacam, nasıl yüklenir. ayrıca engineerin modda zzzup komutu ile kaon ciazların bütün yazılımları birbirine uyarmı mesala xtreme- hornet yazılımı :love:

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    1305

evet sunny ve goldmasterler diseq motor ve sabit çanakla aynı anda en fazla 2-3 gün çalışıyor daha sonra diseq switchi yakıyor kaonlarda bu bölüm her uydu için ayrı ayrı ayarlandığından böyle bir sorun almuyor. ben yükledim gayet mükemmel çalışıyor. yalnız dikkat et Kaon DİGİX 911 A yazılımını yükle 911 U' yu yükleme bu yazılım matrix ve magic gömülüler için. Bu yazılım Sunnyinkinden daha hızlı ve 7 oyun var emulusunda sunnyinkinde ise 4 oyun var. fakat yazılımı çok zor bulursun çünkü çoğu yerde kaldırdılar. Yazılımın herhangi bir sorunu yok bazı yerlerde sorun olduğu için kaldırıldığı yazmakta böyle bir şey yok. eğer yazılımı bulursun Kup 221 ile yükle 226 ile değil 226 sıkıştırılmış binary dosyaları yüklemekte kaonun yazılımları şuan için sıkıştırılmamış durumda.

Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    12 Bingöl
    Üye No
    2746

ustalarım kaon ne işlem yapar nedir
    uzman

Banned Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    132

@ cabbar
    digix yükledim sunnyde çelıştı ama aynı sorun devam ediyor .disiq değiştirecem.eğer düzelirse sunny emu yazılımını yüklemeyi düşünüyürum .digix yazılımından daha kaliteli. ekranda sinyal kalişte geliyro.daha kararlı.motor konumunda suny çalışacaksa diseq switch boş olmalı dedi servis. diseq değiştirince görecem servis haklımı bence olmayacak

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    1305

Arkadaşım ben şuanda kullanıyorum gayet güzel çalışıyor. ama yinede sen bilirsin kaona alıştığında sunnye dönünce farkı görürsün

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı