Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Spagetti ...

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    6

Spagetti ...

Merhaba ,

Bir doktor , işyerindeki hemşirelerden biri ile gönül işlerine girmiş ve gizli gizli buluşmaya başlamışlar.
    Bir müddet sonra bir gün hemşire doktora " hamileyim hayatım " demiş.Bunun üzerine bizim doktor " Aman deme,bilyorsun ben evliyim,bu duyulursa mahvolurum,sen şu parayı al İtalya'ya git...Çocuk doğana kadar orada kal.Ona göre bir hal çaresi düşünürüz " der.
    Bunun üzerine hemşire " peki çocuğun doğumunu sana nasıl haber vereceğim " deyince doktor " bir kart atarsın oradan , arkasına da - spagetti - yazarsın böylece kimse anlamaz ama ben durumu çakarım " demiş.
    Hemşire İtalya'ya gitmiş ve belli bir müddet geçmiş.Bir gün doktorun karısı evden arayarak kendisine " Hayatım , İtalya'dan çok ilginç bir kart geldi.Bu da neyin nesidir ? " deyince doktor " akşama eve gelince anlatırım hayatım " diyerek durumu savuşturmuş.
    Akşam evde karısından kartı alarak okuyan doktor birden yere yığılarak kalp krizi geçirmiş.Karısı hemen hastahaneyi aramış ve ilkyardım ekibi istemiş.Gelen ekip ilk müdahaleleri yapıp doktoru hayata döndürdükten sonra,doktorun elinde sıkı sıkıya tutuğu kartpostalı farketmişler.Biri zorla da olsa elinden alarak kartın arkasını çevirmiş.Kartta şunlar yazıyormuş :

" Spagetti...Spagetti...Spagetti...Spagetti...İkisi sosisli , ikisi sade " :D: :D:

Saygılarımla...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Muhahahhaha

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    824

:D: :D:
    Düzenleyen crayzboy : 16-02-2004 at 16:36

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Ya bu bana bizim cami vaizinin fıkrasını hatırlattı.
    Oğlu çok yaramaz bir holding sahibi baba oğluna devamlı yeni iş fabrika açıyor. Oğlu batırıyormuş. Yine babası oğlum sen söyle bakalım sana nasıl karlı bir fabrika kuralım demiş. Oğlu, babasına önden sosis girsin sonra inek olarak çıksın demiş. Babasıda bir müddet düşünmüş. O fabrika ancak annende var.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı