Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: ekran kart video in video out??

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

ekran kart video in video out??

arkadaslar iyi aksamlar
    daha önce ben bu konu hakkinda bir topic acmistim ama galiba önceki sitede kaldi o konu ? simdi benim sorunum analog veri capture bunu ben fly tv capture gibi cartlarla denedim ancak memnun kalmadim simdi burdaki arkadaslar daha öncede yazmislardi bu konu icin mpeg convertor in gerek oldugunu fakat bu konuda tek bir sorum daha olacak cünkü ben bu ara yeni bir bilgisayar sistemi almaya düsünüyorum o yüzden bir yerde okumusdum ama devamini getiremedim bu isi iyi bir video in özeligine sahip olan ekran kartiyla da yapabilirmiyim??? yani eski analog camerasindaki ve vhs kasetlerimin görüntülerini kaliteli bir sekilde bilgisayarima aktarabilirmiyim eger olursa hangi ekran kartini tavsiye edersiniz??? belki fiyati 200 usd icinde olursa iki isi bir arada hal etmis oluruz
    sevgiler :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    8

eger sirf capture icin yapacaksan sana capture kartlarindan almani oneririm. analog, digital ve analog+digital capture kartlari var. bu isi elbette video in olan ekran kartlari ilede yapabilirsin ancak ayni kaliteye ulasabilecegini sanmam. belki 400$ lik falan ekran kartlariyla olabilir.

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

cok sagol bir türlü karar veremedim ama anladigim kadar bu konuda mpeg karti kacinilmaz oluyor bir arkadas bana snazzi pci 1 karti gönderdi deneme amacli ancak herhalde bu da sorunlu gibi ikinci el mis tam capture esnasinda ilk resim duruyor ve ikinci bir gölge geciyor resmin üzerinden anlamis degilim arizali oldugunu düsünüyorum
    daha önce bu konu hakkinda bit topic acmistim safe etmemisim simdi tekrar acmak zorunda kaldim capture , vcd ,dvd ve genel kayit esleri icin en az veri kaybi olan herdware olarak tekrar dan tavsiyelerinizi ve tecrübelerinizi alabilirsem cok sevinirim bu is icin harcamak istedigim rakam 200 - 300 usd olmasini istiyorum
    evet piyasada bir yigin kart var ama örnegin duzle kartin cok sorunlu oldugunu ve yavas calistigini duydum tabiki ne kadar fogru oldugunu bilemem su an elimdeki bilgisayar sistemi p3 800 256ram agp3800 belki bu da biraz zayif geliyor olabilir ama yakinda degisecek
    sevgiler

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

Titanium VCD Producer Pro diye bir ürün fiyati yaklasik 80 usd +kdv
    az önce diger topicleri okurken farkli bir sitede dikkatime cekti
    fikirlerinizi alabilirsem sevinirim
    ürün özelikleri

Kodu : TT-VCD-Pro
    Marka : Titanium
    % 18 KDV
    Çift kristalize teknolojisi
    Dahili ses girişi
    en iyi Audio/Video senkronizasyonunu yapar
    “TITANIUM VCD Producer Pro” PCI slota takılan bir MPEG-1 Video Encoder karttır. Audio/Video capture ve encoder yapmanıza olanak sağlar. Video/Audio kayıt işlemide dahil çok geniş bir uygulama alanı vardır, VCD oluşturma, Video e-mail, Digital güvenlik sistemi izlenmesi gibi. Çift kristalize teknolojisini kullanıp mpeg görüntüsüne olabilecek en yüksek kaliteyi sağlayan ve profesyonel videocd uygulamalarında en küçük pixeli en yüksek renk bilgisi ile kaydedebilirsiniz.
    Ayrıca görüntü keskinliğiyle de anılarızı en kaliteli şekilde saklayabilirsiniz.

“TITANIUM VCD Producer Pro” ile neler yapabilirsiniz
    Optimal video kalitesinde donanım kullanarak MPEG-1 yapımı
    Audio işlemleri sırasında uzun süre kayıt yapıldığında en iyi
    Audio/Video senkronizasyonunu yapar.
    NTSC/PAL/SECAM video girişlerini destekler.
    Kolay kontrol edebilmeniz için Hot *** desteği vardır.
    Kaydırma çubuğu (Slide bar) kullanarak kaydedilen videonun herhangi bir bölümünü izleyebilme.
    Tam Ekran/SIF/QSIF boyutları

sevgiler

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık