Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 19 mesajdan 1 ile 19 arası

Konu: kyoto 8550 dap+ci yazilim dönüsümü

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

New Icon12 kyoto 8550 dap+ci yazilim dönüsümü

arkadaslar selam yeni forumuz hayirli olsun
    elimde bir tane cocuklarim icin kurdugum kyoto cihazi var (kazaren alinmis :stupidprv ) ancak devamli sorun cikartiyor yukledigim kanallari bulamiyor sinyal yok diyor falan ( belki flash belki de tuner sorunu) ayni bu sorunlari daha önce goldmaster 70500 cihazi da yapiyordu bu sorunlari Echostar yazilimi yukliyerek cok güzel bir sekilde cözmüstük simdi bir yerden duymustum daha önce bir yerlerden bu yazilim dönüsümü kyoto 8550 icin de oluyormus galiba gm70900 yazilimi uygun oluyormus??? bunun bir gercegi var mi???
    yardimci olursaniz sevinirim hic yoksa cihazi kurtarmis oluruz aksi taktirde cöp e atacagim herhalde :badprv:
    sevgiler

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

lee,

diğer forumdada aynı soruyu sormuşsun cevaplamıştım yine yazayım evet kyoto 8550 dap+cı ya ecostar yazılımı yüklenebiliyor ama bununla birlikte bazı sorunlar çıkıyor örneğin kumandayı değiştirmen gerekiyor bulalabilirsen tabi birde fazla bir özellik kazanmıyor cihaz senin makinanın donanımla ilgili bir arızası varsa yeni yazılımda sorununu çözmez sanıyorum yinede karar senin istersen e-mail adresine gönderebilirim gerekli yazılımları selamlar........

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

sagol alibeyamca galiba göndermistin evet aldim ama sadece elimde boot dosyasi var diger echstar a ait olan yazilim yok bir deneme amacli gönderirsen sevinirim zaten tahmin ettigim gibi cihazda flas arizasi var bir tarama yapiyorum iki saat sonra herse cince olmus ve sinyal bulamiyor ancak buna benzer sorun elimdeki bir goldmaster 70500 de vardi ve echostar yazilimi yükliyerek hic bir sorun kalmadi o yüzden biraz umudum var ayrica tamir icin nereye göndermeliyim ben antalyada yasiyorum cöpe de atmak istemiyorum
    sevgiler

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

asena elektroniğe gönderin ellerinde flash var sanıyorum denemeleri ondan sonra yaparsanız daha iyi olur bilginize selamlar.........

Average Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    37

ok anlasildi peki adres var mi acep???
    basimin derdi oldu yahuuuu ikinci el almistim adam setting yüklemis ve alirken hic bir sey belli olmadi yoksa hayatta kyoto ya bulasmazdim
    sevgiler

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

Asena Elektronik

İstanbul - Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi B-9 Tuzla - İstanbulTel:0216 593 09 37 - 40

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1582

New Icon14 dönüşüm dosyası

alibeyamca
    8550 dapcının echostara dönüşüm dosyasından banada gönderebilirsen sevinirim
    selamlar

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1582

dönüşüm dosyası

selam alibeyamca
    mesajımı okudunmu bilemiyorum ama elimde flaşı sıfır 8550 dapcı var öyle duruyor dosyayı bulabilirsem echostara çevireceğim kumanda sorun değil hiç olmazsa yazılm desteği var

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

kyoto bölümünde dosya zaten var biraz dolaşsan bulurdun selamlar.....

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1582

dönüşüm dosyası

alibeyamca özür dilerim
    ben o dosyayı echostardan geri kyotoya dönüş için sanmıştım
    selamlar

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    222

Kyoto Echostar

Galiba ordaki dosya Echostardan geri Kyotoya dönüş dosyası. İsteyenler için ben Slovak Upload sitesine gerekli dosyaları yükledim.
    Selamlar.

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    1582

dönüşüm dosyaları

kasap arkadaşım selamlar
    dediğin gibi o dosya ekodan kyotoya dönüş dosyasıymış slovak upload'dan dosyaları indirdim deneyeceğim
    teşekkürler

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    222

yüklemeyin bekleyin

Echostar dönüşümünden sonra Kyotoya dönmek istediğimde Boot dosyasını kabul etmiyor (header error). Boot dosyasının başlık kısmını değiştirerek denemeler yapıyorum sorun sanırım 1100 versiyonunda daha önceki 800 versiyonunda problem yoktu. Sorun çözülünce yeniden Slovak sitesine upload yaparım.
    Saygılar.

Sorun çözüldü Slovak sitesine yükledim
    Düzenleyen kasap : 06-02-2004 at 13:16

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    863

New Icon13

sat kurtul mors
    8550 dapcı allah yardımcısı olsun kyoto elınde olanların ben mors a email gonderdım yenı yazılım ıcın ama nerede morsun onune duvar cekmısler cevapalana helal olsun sattıkları cıhaz 2.5 yıllık oldumu ona ne yazılım ne destek at cope gıtsın elalem aya mors yaya enınde sonunda kafamı bozacaklar ızmıtın merkezınde 2 gazetıcının onunde kyotoyu parcalıyacam satılan her malın en azından 5 yıl destegı olur nerde morsta o Tcarı anlayıs saygılarımla

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

SALIH53,
    yeni yazılımı ne için istiyorsun anlamadım eski yazılım olmasına rağmen tüm şifreleme sistemlerinde hala sorunsuz çalışıyor 8550DAP+CI ha teknik servis konusunda sıkıntıların varsa onu bilemem şu anda tüm cihazlarda hispada sorun var orada bile zararsız donma ile seyrediliyor kanallar en sık arıza olayı flash ram idi oda şu anda teknik serviste mevcut bi cihazı kötülerken + larınıda yazmak lazım selamlar sevgiler........

Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    863

hocam haklısın fakat bır humax a bak hundaı bak vs hergun cıhazların performansı artsındıeye yenı bırseyler uretıyorkotulemek asla ben bu kyoto yu yanlızca kullanmıyorum 16 yıldır ben satıyorum kyoto vs receıverlerı dedıgım gıbı kızmaktan cok uzuluyorum bır Turk fırmasının bukadar yavas olamasını kabul edemıyorum 8550 yede yenı bır yazılım mesela eroırdoto ıle calısa bılmesı daha hızlı calısması goruyorsun pıyasayı en uyduruk bır markanın bıle urunu ucuyor dedıgım gıbı kızmaktan cok uzuluyorum saygılarımla

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

yaw eski nesil işlemci var üzerinde olabilecek hızı bu yeni üretilse olurdu sanıyorum dediklerine katılıyorum bir yazılımla euro i****o işi halledilebilirdi ne diyim selamlar sevgiler......

New Member
    Giriş Tarihi
    06-01-2008
    Mekan
    11 Bilecik
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    410347

arkadaşlar bu kiyota 8550 dapçı için setting veya yüklemek için lodır bulamayızmı yardımcı olurmusunuz yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

maşallah 7 senelik konuyu canlandırdın.görünüşe göre yazılım yok

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız