Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 34 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: TOKYO 9500 Receiver Cas Emb Emu Yükleme Kılavuzu

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    07-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19

TOKYO 9500 Receiver Cas Emb Emu Yükleme Kılavuzu

Uydu alıcısına Software’i Hiper Terminal yardımı ile yükleme:

Hiper terminal ayarları:
    • Com 1 ayarları:
    • 57600 saniyedeki bit
    • 8 veri biti
    • yok eşlik
    • 1 dur biti
    • yok akış denetim
    • gönderirken iletişim kuralı olarak Z modem ayarı kullanılacaktır.

1. RS-232 kablosu bilgisayara ve uydu alıcısına bağlandıktan sonra,
    2. Z tuşuna basılıyken cihaza elektrik verilir.
    3. 3 secenek çıkacaktır.
    4. 1.seçenek secilecektir. (s/w seçeneği)
    5. Gönder seçeneği ile göndermiş olduğumuz program yüklenir.
    6. program yülklemesi bitiminde ekranda 1 satır **** çıkacaktır.
    7. uydu alıcısın ekranında 0000 görülecektir.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    07-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19

Emu ile çözdüğü kanallar ve FTA yayınlar.

Tv Kanalları

Türksat1C & Eurasiasat1 (42° Doğu)
    Şifresiz Kanallar: Bayrak Tv (Kıbrıs), Viva, Gala, SuperSport, T. Jokey Klubü, Bravo, Galaxy, Trt 1, Trt2, Trt Int, Flash Tv, Kanal7, Ulusal1, Samanyolu, Kanal A, Cnn Türk, Kanal D, Dream, Az Tv (Azarbeycan), ANS (Az.), BBC World, Tv8, Haber6, Number One, Tatlıses Tv, Fashion, Mesaj Tv, TGRT, NTV, CNBC-e, Discovery, ATV, 10 TV, Al Hayat, Rustavi2, Imedi Tv, BKTV Sat, GOD Ch, Yeni Tv, Star, Kral Tv, Dizi Tv, NEV Tv, Yeşilçam, JOY TV, Heyecan, SineKlasik, HaberTürk, Olay Tv, Nur Tv, Ege Tv, Eylik Tv Antalya.

HotBird1,2,3,4,6 (13° Doğu)
    Şifresiz Kanallar: EWTN, MTA, MediaTel, Tele Lumiere, Maharashi Open Unv., Vectone Urdu, Vectone bangla, Sun Tv India, Surya Tv, Vectone Tamil, Vectone Hindi, TRT Int., Sky Prima Fila Promo, GOD Ch., CCTV 9, RTR Planeta, TFJ, Berbere Tv, RTL, RTL2, VOX, NBC Europe (GIGA), ZDF, ARTE, France 5, KurdSat, CNL, Sailing Channel, BBC World, Kurdistan Tv, TBN Italy, Videolina, RTB Int., DW TV, TCT World, Napoli Nova, Arirang Tv, Gioco Calcio Tv Promo, Elite Shopping Tv, Noello Sat, Cardmania, SuperPippa Ch. (******), Odeon Tv, Tele Campione, Starsat, Roma Sat, Al Hayat, Coming Soon, TVN, TVN 7, Mango 24, Pilot Tv, TVN Meteo, Polsat, Polsat 2, Tv NRW, Das Erste, Super RTL, Viva Polska, Chai Tv Promo, Channel X (******), Hit Channel, Tv Romania Int., 123 Sat, Live Show Tv (******), *** Cine Tv (******), Bloomberg Eu, Miracle, MultiVision promo, Dubai EDTV Europe, Dubai Sports, Dubai Business, Rai 1-2-3-Med, Canale Lavaro, RAI Mosaico, RAI Edu1, Senato Italiano, TVE Int., Cana 24 Horas, RAI News 24, Camera dei Deputati, TelePace, RAI Sport Sat., RAI nettune Sat 2, RAI Edu 2, RAı nettune Sat 1, Sat 2000, Italia 1, Canale 5, Rete 4, Perviy, Tamil Ozhi, Raj Tv, ASB, TOP Tv, MRTV3, VTV4, Armenia, Made in Italy, Ceramicanda, Al-Jazeera, Mediterraneo, Gay Tv, Duna Tv, TV7 Sat, Caspio Net, Chat Game Tv, Tziana Sat, CCTV4, Nova Mosaic, kanali Voulis, OTE Promo, balkania Tv, Hish Tv, RTS Sat, Magic Peiraia, 0-6 Tv, ERT sat, Extra Ch., Tele Asty, MKTV Sat, ProTv Int., X-Dream Tv, Kairali Ch., Asianet, IBA Arabic, Thai Tv, Daystar, WorldNet, Fashion Tv, Adjara Tv, ***y Sat Tv (******), Daimler Chrysler Tv, Kriti Tv, Polis Tv, 902 Tileorasi, TV Slovania 1, BVN Tv, Napoli Int., Magic Tv, CoDo Tv, Pleasure Tv (******), Blu Line Tv (******), Dance Tv, Italian Music Ch., Oasi Ch., Cyfrowy Polsat Promo, TeleUniwersytet, Syria Sat. Ch., Sat7, AbuDhabi Tv, TV Montenegro, Jordan Sat., Jame-Jam1-2, Iranian News, saha Universal Network 1-2, Alalam News, Europe by Satellite, Liberty Tv, Mezopotamya Tv, 2M Maroc, HRT1, SET, Sardegna Uno, Puglia Ch., IPN, Iran Tv, Jaam-e-Jam Int., Tapesh Tv, Tv Bulgaria, Mediolanum Ch., Nile Tv, Nile News, 24 Ore, Tele Padre, God Ch., Fashion Men, ANN, EuroNews, Sharjah Tv, Qatar Tv, Saudi Arabian Tv, Kuwait Space, Jamahirya Sat., Sudan Tv, Oman Tv, ESC1, Manar Tv, Thai Tv, 3ABN, Tv Moda, Studio Europe, E-TV, Emi Li, Video Italia, Tele Market, Game Network, ABSat Passions Promo, Onyx Tv, Medya Tv, ABSat Promo, TV Polonia, Tele 5, Polonia 1, ITV, Tv Centrum.
    Şifreli Kanallar: (Burada şifreleri çözülemeyen kanallara yer verilmemiştir.)InfoSport, Eureka!, Serié Club, Fun Tv, Téva, Télétoon, Festival, M6 Music, Club Teleachat, La Chaine Info, France 5, France 2, EuroSport France, France 3 Sat, paris Premiere, ARTA français, I Tele, Star Academy, Equida, ESPN Classic Sport, Cine Info, BBC Prime, Tv Breizh, LCP, KTO, Boomerang France, Tele Melody, SIC Int., RTM1 Eu., Motors Tv, Game One, VH1 Eu., MTV Fr., CNBC Eu., MultiVision 1-7, RTL9, AB1, AB Moteurs, Chasse & Peche, XXL (******), Escales, Action, Mangas, Mezzo, Gourmet Tv, EuroSport News, EuroSport Int., CNN Int., ******), Animaux, Musique Classique, Escales, Toute L'Historie, RFM, Encyclopedia, Cine Box, Cine Polar, Cine FX, Cine Comic, CFI Peco Pro, MCM Top, Mezzo, Gormet Tv, Tv Slovenia 2, SF 1-2, TSR 1-2, TSI 1-2, HRT 2-3, - Polsat, TV4, Polsat 2, Discovery Ch., Animal Planet, AXN Central, Playboy Tv UK (******), Fox Kids polska, cartoon Network, TCM, Europa Europa Polonia, Club Central, Polsat Sport, Reality Tv Europe, Travel Ch., Discovery Science, Discovery Civilisation.
    Hispasat1C/1D (30° Batı)
    Şifresiz Kanallar: Canal 47, La Tele Local, God Ch., Enlace TBN, Triple X (******), TV TeleLinea, Canal 35, RTV Amistad, Wonderful, ManaSat 1, European Home Shopping, Nueva Era, Canal 4, Canal Parlamento, Galicia, Via local, Vision Local, Tu Farmacia, Movida Local, Max Local, Gigashopping Tv, Canal Senado, Record Int., Popular Tv, Digital+ Promo, Cadena Local Tv, Hispasat promo, TVE Int. Eu., CNBC Europe, Iberica Tv.
    Şifreli Kanallar: TCM Espana, MTV Espana, VH1 Eu., EuroSport, A3N (Antenna 3 Noticias), Bloomberg Espana, CCV, Hallmark Ch., Beca, GeoPlaneta Tv, D Cine Espanol, Calle 13, Fox Espana, Nickelodeon Spain, Paramount Comedy Ch., Cosmopolitan Tv, Estilo, cartoon Network, Viajar, Caza y Pesca, D Cine Studio, AXN Espana, Factoria de Fiction, CNN+, Andalucia Tv, Tele Madrid Sat, TVC Int., ETB Sat, Canal+ Espana, Canal+ 2, Canal+ Deporte3, Canal Operacion Triunfo, Disney Ch., 40 TV, SportMania, Canal Cocina, Canal+ Cine1-2-3, Disney Ch. +1, Playhouse Disney, Toon Disney, Fox Kids Espana, Canal Classico, Documania, Expansion Tv, Cinemania Rojo, Real Madrid Tv, Cana barca, Tequilla 1-15, Tequilla X (******), Tequilla XX (******), Tequilla XY (Gay), Canal 24 Horas, Tele Deporte, Canal Nostalgia, Grandes Documentales, Showtime Extreme, Supertres Buzz, natura, Canalstar, Cinematk, Canal 18 (gece ******), Mezzo, Tv5 Eu., Canal de Historia, Odisea, SOL Musica, Canal Hollywood, Gran Via, Gran Via 2, Gran Via Cine, Cinemania Azul, Canal+ ..30, Canal+ Deporte 1-2, Cinemania, 40 Latino, Golf+, National Geographic, Fox News, Meteo, Canal Canarias, TL Novelas, Galavision, Alcohimento, SIC Noticias, SIC Gold, NTV, RTP1-2, SIC, TVI, Canal Saude, Tv Medicina, Millenium Tv, Esteias 1-2, Exitos, Clasicos, Fashion Tv, Sky News, Playboy Tv (******), CNN Int., M6, Big Brother, Sport Tv, Lusomondo Premium, Lusomondo Gallery, Tv Globo Int., EuroNews, SIC Mulher, People & Arts, Canal Parlamento, Canal 21, Canal Panda, SIC Radical, TV Cançao Nova, RTP Africa, cartoon Network, SMS TV, ***y Hot (******), GNT Portugal.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    07-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19

Yazılımı bu linten alabilirsiniz :

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    88

Sevgili ilqer
    Uydu alıcısına Software’i Hiper Terminal dışında başka yükleme yolu yok mu?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    131

Ben bir turlu anlamadim bu emu ler hispayi cozuyormu duye soruyorum arkadaslara cozmuyor deniliyor ama burda hispa kanallari cozdugu goruluyor Yoksa bu emu yazilim farkli cihazlarda farkli sonuclarmi veriyor tam anlayamadim

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    21-10-2003
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi denizcan78
    Ben bir turlu anlamadim bu emu ler hispayi cozuyormu duye soruyorum arkadaslara cozmuyor deniliyor ama burda hispa kanallari cozdugu goruluyor Yoksa bu emu yazilim farkli cihazlarda farkli sonuclarmi veriyor tam anlayamadim
    her cihazın emu yazılımı farklı yazılımcılar tarafından hazırlanıyor..yoksa hispayı birinin açması öbür cihazlarında açmayacağı şeklinde değil onlarında yazılımı güncellenirse açılır.....açmayan emulu cihazların açmamasının nedenide emu yazılımının hispanın sistem değiştirmesinden önce hazırlandığı için ve çeşitli sebeplerle yazılımın piyasaya geç verilmesi..
    hispasat emulu modeller çoğalmaya başlayınca bilinki diğer markalarda emularını güncellemek zorunda kalcaklar ve güncelleyeceklerdir..

Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Üye No
    1638

ılker arkadas yazılımı yukledık fakat sadece k yazan sıfreler yuklu v,s, yuklu degıl.elden mı gırmemız gerek.Saygılar...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    131

Anladim yani bu modelde sorunsuz aciyor hispa desenize

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    07-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19

Merhaba,
    @CEMYK yeni *** dosyası yazılma eklenmiştir.Oradan alıp cihaza hiper terminal ile SEND yapın.
    Şİmidlik yazılım için hiper terminal kullanılıyor.Yazılım yüklemek içinde bir program gelişiriliyor.Yakında onuda buradan vereceğim.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Hispesat açıkmı i-l-q-e-r açılmıyor diyorlar diğer forumdada..

New Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    2629

seoul 8500 marka cihazların emu yazılımları var ama nereden bulabiliri bilmiyorum bir bilenden yardım istiyorum

Member
    Giriş Tarihi
    04-02-2004
    Mekan
    39 Kırklareli
    Üye No
    1638

tesekkurler ı-l-k-e-r

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    88

TOKYO 9500 Receiver yazılımını seoul 8500 marka cihazına yüklemeyi denedim olmadı.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    07-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    19

Yazılımları diğer cihazlar ile denemeyiniz.Yada başka cihazlara ait yazılımlaru bu cihazlar ile denemeyiniz.İçerisindeki farklılıklar flaşın arızalanmasına neden olabilir.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    6289

tokyo 9500cı yükleme programını nasıl indireceğim...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

proğramı indirdim ama 3 gündür hiper terminalin ne olduğunu bulmaya çalışıyorum.
    4 tane internet kafe ve 1 tane büyük bilgisayar mağazasından hiper terminal hakkında bilgi alamadım çünkü onlarda ne olduğunu bilmiyorlar.yada beni kafaladılar.
    şu hiper terminal olayı nedir bilen varsa lütfen bilgisini paylaşırsa çok memnun olucam.

New Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    7848

bu program win98in icinde yer ali ayrica aramana gerek yok yeri asagida belittim bilgisayarindan bulucan

C:\Program Files\Accessories\HyperTerminal

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-02-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    3794

sonunda hallettim
    teşekkürler eyan.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1787

sosyalog aradıgın yazılım var

Average Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    3079

selamlar

tokyo 9500 ci cihazım var via1 i çözüyor.merak ettiğim hem viacces 1 hemde nagra aynı anda çözer mi eğer bu mümkünse nagravision keylerini el ile cihaza nasıl girebilirim bu konuda çok acemiyim yardım ederseniz çok sevinirim. ayrıca hispasat a çanağı çevirdiğim zaman yüklediğim emu le hispasat ı seyredebilirmiyim.ayrıca açı kurulum özelliği ile kendim çanak yönünü ayarlayabilirmiyim.hispasatı ankara dan kaçlık çanakla seyredebilirim.

saygılar
    Düzenleyen erdalbaser : 24-03-2004 at 14:26

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık