Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: acemi olduğumdan keseme göre seçim yapamıyorum.

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    2610

acemi olduğumdan keseme göre seçim yapamıyorum.

arkadaşlar merhaba. evimdeki dt aboneliğini bitirip yeni bir recevier almayı düşünüyorum. 150$ max ayırmayı düşünüyorum.bana bir recevir modeli önerirmisiniz.? sorduğum birkaç yer bana goldstar 5x diye bir model önerdi. (150$) amacım turk kanallarıyla ikinci bir antenden farklı yabancı uydu kanallarını izlemek. aynı zamanda şifreli kanallarıda izlemek istiyorum. parayı doğru bir modele yönlerdimeme yardımcı olursanız sevinirim.

not: ikinci bir model de next 2500 önerdiler farklı bir öneriniz varsa lütfen sebebleriyle açıklarmısınız. :help1:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Bence sana tavsiyem goldstar veya yazılım desteği sınırlı ve kullanıcı sayısı az bir recevıra yönelme.
    Sana tavsiyem Next 2500 DPCI Emü Plus veya Next 2000 DCI Emü Plus olabilir.
    Next 2500 pozisyoner özelliği vardır. İleride motorlu bir anten kurmayı düşünürsen işine yarar. Yok ben düşünmüyorum dersen Next 200 alabilirsin. İleride onada çanak bağlayabilirsin. V-Box denen aletle...
    Emü demek ise şifreli kanalları kartsız, modülsüz olarak izleyebileceğin bir sistemdir.
    Sana tavsiyelerim bunlardır.

Member
    Giriş Tarihi
    13-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    2610

chute önerin için sağol dikkate alıcam bende next 2500 düşünmüştüm bakalım fiyatı uyacak mı sen bolu da anten işi mi yapıyorsun? bende bolu luyum ancak izmir deyim

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı