Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: hispasat botech ile tamam

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    290

hispasat botech ile tamam

botech marka yeni çıkan bir receiver ile hispasat autoupdate oluyor ve hiçbir pakette kırılma olmuyor.bir arkadaş aldı biraz önce gördüm.acaba bu nasıl oldu .aynısı MR'ye uygulanamazmı?
    ustalar bu işe ne der acaba?ve MR acaba bir aldatmacamıydı ve şu anda terkedildi ve tarihmi oldu?(özellikle mach1 hocama soruyorum) :badprv:

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Doğru 10000 vacı ile açık içinde yazılım içinde progdvb kartlarda kullanılan snitch var gibi geldi bana şu an çalışıyor auto 3 paketide donma yok yapıyor ilerde ne olur bilemem ama ona göre çünkü daha evvel böyle au progr*****ları 10 larca defa çöktü ve yenisinide biliyorsunuz sadece yabancılar düzeltip verebiliyorlar aynı mr modul gibi mr aldatmaca diye bir olay yok aylarca seyredildi çalıştı şimdi yazılımı masustan titanium dragon satılsın diye vermiyorlar yurtdışındaki ilerde verirler inşallah

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Bu güne kadar mr ile seyrettiğimizx kannalları hiç bir modülde seyretmedik daha önceyi düşünürsek free cam vardı teknoloji ilerledikçe ve bu olayları sağlayanlar bizi hangi kart ve hangi modülle hangi kanalları seyretmemizi sağlayacaklarsa bu şekilde gidecek MR a bugün yarın bir yazılım çıkar oda gösterir bu sefer MR en iyi modül olur denir. Bu böyle gelmiş böyle gidiyor ben samsun9500 viacı da seyrediyorum hepsini ozmaan samsung mudur iyi cihaz ? Burda bir soru bu böyle gelir gider teknoloji bu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    413

tıtanyum kartla çalışan hıspa uydusunu acaba titanyum+metrix modülle
    çözebilirmiyiz yoksa birde dragon modülmü almamız gerekiyor

sunny 1030 sky+next 8000xcam+metrix1055+i****o modül+onlarca fun2+4+5 kart
    infinity usb+90 offset türksat+120cm parabol hortbird+105cm offset hispa

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Senin altta yazıdğın ekipman ile şu şekilde bakarsın
    1-1030 da olmaz
    2-Next 8000 de titanium ile
    3-Mr modulde kartsız donar içinde titanium takardan nagra yüklü donmaz güzel çalışır
    Dragona ihtiyacın yok esasında ama titanium epey pahalandı ucuza bulurdan dragonda kart fiyatına yakın oda işini görür 8000 de sunny de çalışırmı bilmem denemen lazım

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı