Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: turksat 1b

Junior Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Üye No
    1558

turksat 1b

arkadaşlar 2000 senesinde ilk digital receiverimi aldığımda discovery kanalı seyretmek için 31.3 derece turksat 1b uydusuna çanak takmıştım 1c uydusuna geçince çanağı atıl durumda bıraktım şu an sanırım sadece link kanalları var acaba aynı yörüngeye başka uydu atılacakmı bilen varmı yoksa çanağı başka yere çevirmeyi düşünüyorum mevcut uydu yakında gümleyecek herhalde

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Mevcut uydunun ömrünü uzatmak için yörüngesi değişecek fakat sadece data verileri kalacak çanağı başka bir uyduya çevirin fakat çanak çapınız ufak hotbird ve hispasat olabilir hispasattada mr modülünüz varsa titanium kart ile rahat izleme şansınız var eğer modülünüz yoksa dragon alacaksınız fakat onuda cihazınızda denemeniz gerekir bazı cihazlarda çalışmamaktadır. Saygılarımla.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Üye No
    1558

blackbird arkadaşım verdiğin bilgiler için teşekkür ederim boştaki çanak 90 cm parabol
    hispasatı düşünüyorum çünkü diğer çanaklarım 42 turksat 1c 13 hotbird 5 sirius 7 eutelsat 16 eutelsat zaten ayarlı 1b dahil 6 adet çanak var cihazım şu an next 8000 ayrıca mr 1.052 var

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Biraz sabredin derim 8000 için yazlım gelecek sanıyorum conax ları ve hispasatı açacak denmekte

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1266

süper olacak[B]

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız