Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: NEXT 8000 hakkında bilmediklerim...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

NEXT 8000 hakkında bilmediklerim...

Herkese selam yaklaşık 1 ay önceye kadar uydu hakkında pek bilgim yoktu fakat next 8000 alarak baya bi merak sardım ve sitenizden bilgi edinmeye çalışıyorum.
    Merak ettiğim bir kaç konu var ;
    1-) Next 8000 yazılımları ne kadar sürede değişiyor,
    2-) Ben yeni çıkacak yazılımı bilgisayarımdan nasıl next 8000 e yükleyeceğim çünkü satın aldığımda kutudan ne bir kablo ne bilgisayara tanıtmak için bir CD vardı,
    3-) Birde teletex ingilizcede olmayan türkçe karekterleri tanımıyor bunun bir çözümü yokmu,
    4-) Bazı okuduğum topiclerde auto,public gibi terimler geçiyor bunların anlamları nedir?

TEŞEKKÜRLER...

Junior Member
    Giriş Tarihi
    09-02-2004
    Üye No
    2222

volkan adaşım naber bende 8000 yok ama kutudan cd filan çıkmaz sanırım yazımları cihazların internette veriliyor da forudma birazbakındım şu hipse açmıyormuş yeni yazılım derdinde herkes şikayetçi bekliyorlar yakında çııkacakmış auto otomatik demek keyleri kendi bulan kart mesela bende var rom10 ama bi haltıma yaramıyor 7400 de çalışmıyor bu kart oto yapıyormuş hispe uydusunu filan yazılım ile oto denen cihazlar var bazıları hikaye otomoto değil baftecler oto buluyormuş şuan için keyl girmesende cihaz nexlerdede inaşllah olur sizin için

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

Volkan kardeş sağol...

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    315

Selam Volkan3526

Öncelikle Next8000 Xcam gibi bir cihaz seçmekle çok isabetli bir karar vermişssin.
    Next8000 yazılılmının verilme süresi yok Doktor yazılım üzerinde aksaklıklar gördükçe ve cihaza yeni özellikler kazandırmak için devamlı yazılım güncellemesine gidiyor bu Next8000 in özelliği bende cihazı alalı 3 ay kadar oldu ilk yazılım güncellemesini bu forum da bulunan arkadaslar sayesinde yaptım sanırım birkaç gün içerisindede yeni bir yazılım verilecek kutunun içinden cd - kablo çıkmıyor kablo yapımı ve yazılım için a bir bak veya forumdaki arkadaşlarımızlada bu konular hakkında görüşebilirsin onlarda yardımcı olacaklardır.

Saygılar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

next markasını en iyi kim tanıta bilir tabiki teknik servisi türkiyede satış sonrası teknik ve software olarak en iyi destegi,xcam gibi gelişmelere açık olan bir cihaz daha ne istiye bilirsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

Ara kablonun belli bir adı varmı her elektronikçide bulunurmu teşekkürler...

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1266

laptop-link kablosu biraz zor bulunuyor eger bulamazsan bende buralara bakarım bulursam sana gonderırım

Junior Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Üye No
    1558

volkan3526 arkadaşım sorduğun kablonun adı rs232 dir iki tarafı dişi 9 pinli olacaktır piyasada bulunur ama ufak bir değişiklik gerektirir öncelikle kablonun fişleri açılabilir olanında al sonra fişlerden birini aç 2 ve 3 numaralı kabloları yer değiştir diğer fişi açma
    eğer sen yapamazsan herhangi bir elektronikçiye yaptıra bilirsin kolay gelsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    597

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler.Cof cof kardeş ben burada araştırırım (Manisada ve İzmirde) eğer bulamazsam kabloyu sana iletirim ilgilendiğin için çok sağol...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı