Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Echostar hakkında

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Echostar hakkında

Arkadaşlar bu aralar emu yazılımları ortalıkta volta atarken bizim receiverimize kimse bişey yapmıyor anlamadım biraz cihaz yazılımlarından anlasam oturup kendim hazırlayacam. Bir ara avrupada Echostar kullanan okadar çoktuki hala da öyle ama bir el atıp kimse bişey yapmıyor birde düşüncem handan tabanlı emu yazılımı çıkan cihazlara çevirsek elimize bir şey geçermi saçmamı düşünüyorum bilmiyorum ama handan yazılımlı bir çok receiver piaysada var ve emu yazılımı yapmış durumda şu işe bir el atsak.Saygılarımla..

Bu arada Echostar kullanmak bir ayrıcalıktır diyorduk harbi ayrıcalık oldu millet wolkman dinlerken biz lambalı radyo ile muzik dinlemeye çalışıyoruz gibi geliyor :)

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    19 Çorum
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    15

handan olan hiç bir cihazda emu yok yada ben görmedim duymadım en azından

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

Talking

Emülasyon çıkarmak Echostarın derdi değil.Yasal olduğu tartışılan işlere Echostar girmez.Taplin kyoto goldmaster vs ye dönüştürmek akıl karıda değil.
    Ayrıca lambalı cihazlar transistörlü cihazlardan daha iyi ses verir :=)
    Düzenleyen qwerty : 09-02-2004 at 14:10

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

bende itimal vermiyorum emu çıkacana adamlar zaten mal satmak istemiyorlar.
    ve avrupa pazarında büyük bir pay sahibi kendisini riske atmaz diyorum echostar

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    452

Hakikaten bi ayrıcalık echostar kullanmak senede birdefa yazılım çıksın ondada kayda değer bir özellik katmasın receivera hala gömülü modülü aynı versiyon olsun bir tane favorit kısmı olsun kanal geçişleri yavaş olsun bol bol ısınsın artısı ne derseniz kumandası hakikaten güzel walla hakkaten ayrıcalıklıyız echostarcılar olarak herkese selamlar...
    ad3000ip viaccess-infinity programmer-matrix modül

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Valla yazın şöyle şeylerde bölümümüz şenlensin bende diyorum millet echostar ını sattımı kaçtımı ne oldu :)

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

arkadaşlar elimde baya her marka uydu alıcısı var ama echostar süper
    bence ve kanal geçişleri bende çok iyi çünkü echonav menü var
    daha ne olsun

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    452

walla turkeyforum a her girdiğimde bütün markaların isimleri flaşör gibi yanıyor bizim echostarın ki melül vede mahzun sönük sönük duruyor walla adamın zoruna gidiyor...
    Bende isterimki bir gün yazsılar emü çıktı öbürgün yazsınlar içindeki gömülü modül 6in1matrixmiş conaxmış oda neymiş 10in1 oldu diye yazsınlar nerdeeeeeeeeee çok bekleriz çooook genede kimse yoğurdum ekşi demezmiş.Herkese yi çalışmalar.
    ad3000ip-viaccess

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yaw birine MSN'de yazmıştım unuttum.Kısaca yazayım....

Dünya geneline satışı yapılan cihazda olmaz bu dedikleriniz,yani board uzakdoğu olabilir ama malın çıkışı Hollanda,o nedenle LEGAL olmak zorundalar.

Başka markalar yapıyor illegalmi ? Bu tartışılır bir konu.

Ama unutmayın Echostar kullanmak kim ne derse desin ayrıcalıktır.

Sevgiler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    8

yaws biz bile ayricalikli olmak icin goldmasterda echonav kullaniyoruz. :) yalniz birsey dikkatimi cekti. 1 favori kanal demis ertugrul arkadasimiz bende 8 tane var. heh heh he

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Hocam sanki bazı markalara çıkarmıyormu kullanıcılar bak samsung a bile kullanıcı biri yaptı bunu bizim makinalara uyduracak yada benzer bir şey yapacak babayiğit biri çıkmayacak mı ben ona yanarım..

Average Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    452

Bari echostar bi kıyak yapsada favori kanallarımızı 8 den vazgeçtik 3-4 e yükseltse....
    ad3000ip

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2003
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    12

Amerika da evlere DTH(direct to home) yayını yapan firma emü.falan çıkarmaaaz.Ama cihazın menü,favorite vs.si geliştirelebilir o ayrı konu.Fakat cihazlara sağladığı yazılım desteğinin cihaz üretimden kalksa bile sürdüğünü hatırlatmak isterim.Örneğin kullanığım AD3000-IP üretilmemesine rağmen(sanırım 2000 yılında almıştım) geçenlerde yeni yazılımı çıktı.ilk çıktığında ver.300 ile gelmişti şimdi ver.1000 olmuş.Demekki betaları saymazsak 7 tane yazılım çıkarmışlar.Bunu yapan firma sayısı çok az.Ortalık cihazı satayım sonrasından bana ne diyen firma kaynıyor
    Düzenleyen qwerty : 10-02-2004 at 08:50

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1127

Selam Millet elinde 2.el temiz Echostar 3000IP VI. Receiver olup da satmak istiyen veya Echostar Pozitionerli 3600IP yeni model satılan bir adres bilen varsa arkadaşlardan rica ediyorum benimle temasa geçsin.
    Teşekkürler

New Member
    Giriş Tarihi
    07-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    6090

Voyager' e Selam... Bizde Echostarcıyız arkadaşlar daha ölmedik ayaktayız.Echostar
    3000 İP yıl 1999'da aldım. Maşallah hala tık yok. Şeytan kulağına kurşun. Yeni çıkan
    bütün makinalar yeni çıkan modüllerle hiç biri doğru düzgün çalışmıyorlar. Firmalar her
    her modül için yeni yazılım hazırlıyorlar. Kumandası zaten ömre bedel anlatmaya gerek
    yok. İnanırmısınız 1999'dan beri kullanıyorum. Hangi yeni çıkan modülü içine attıysam
    banamısın demedi. O kadar çok seviyorum ki Bacanağıma da 1 tane Echostar 3600 İP
    Viaccess getirttim. Onun kumandası daha harika uzay aracı gibi, ben şimdi neyi merak ediyorum biliyormusunuz 7000 HDD'yi. Echo 3600 İPV.'yi 600 Euro'ya geldi.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    6821

New Icon14 maestro

arkadaslar echostar 2200 2ci+viacces tum uydulara ulasabiliyorum ama hangi karti kullanmaliyim bilmiyorum acikcasi bir suru karta sahip olamakta istemiyorum.En iyisi ve kullanislisi hangisidir yardimci olabilirmisiniz...

Member
    Giriş Tarihi
    17-02-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Üye No
    2995

arkadaşlar taplin marka cihazları echostar a dönüştürülebileceğine dair bir duyum aldım sizce bu mümkünmü ve artılaRI NE OLUR

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı