Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: HYUNDAI HYD DC300 İçin EMU Yazılımı Var mı?

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    2037

New Icon5 HYUNDAI HYD DC300 İçin EMU Yazılımı Var mı?

Hyundai HYD DC300 için EMU yazılı mı var mı?Varsa nereden bulabilirim?Bu yazılımı da Dmtlink2 ile mi yüklüyoruz?
    :menani: Yardımlarınız için teşekkürler..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-02-2004
    Üye No
    1734

arkadaslar madem buraya hyundai konusu açılmış bende bir ricamı ileteyim Hyundai HYD-DCP-300 p için acaba emu yazılımı bulabilirmiyiz yoksa henüz yayınlanmadımı yardımcı olacak arkadaslara şimdiden tşk ler...

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    182

tahmin ediyorum yeni çıkan hyd cxcısky 1100 yazılımı uygun olabilir ama nereden bulacaksak....?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1357

HYD DC 300 için adresine gir. 7 nci sıradaki 2.13p patchini yükle. stblink4 ile yüklemen gerekir. dmtlink2 ile olmayabilir. stblink4 ise aynı sayfada üstte kırmızı olarak DOWNLOAD.EXE yazan dosyadır. Bu aslında zip dosyasıdır.

Bunu yükledikten sonra makinada hiçbir kanal olmuyor. Anten ayarlarını yapıp uyduyu taratman gerekir. Daha sonra şifresi değişen kanalların üzerine gelip Kullanıcı ayarlarındaki Remote *** üzerinde iken OK'ye basıyorsun.

Şifresini biliyorsan giriyorsun. Bilmiyorsan adresinden öğreniyorsun. Burada yalnızca viaccess şifreler var. Remote denen 4 lü rakamlar giriliyor.

Polsat için 4 lü değer bulamadım. Bulabilirsen buraya yaz. Ben de öğreneyim.

Seca için bildiğimiz MR keyleri giriliyor.

Karışık gibi ama, modülsüz çözüyor. Uğraşmaya değer.

Kaonda tek sayfada tüm şifreler çok kolay şekilde girilebiliyor. Keşke bunu da öyle yapabilseler.

Kolay gelsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı