Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Lütfeeen yardımmm..

Starting Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Üye No
    2141

Lütfeeen yardımmm..

Slmlar,
    Cihazım next 8000 ve i****o-fun kart var.Yeni yazılımla **** editleyip pol''at cözmek için nagrayı kırmaya calısıyorum ama olamadı..Mesela polsata geliyorum mute sarı tus tamam.CAs edit acılıyo nagrayoı seciyorum.Sonra ancak ok basınca *** 00:000... cıkıyo.Sırayla bi **** 00 sonra keys01 giriyorum.Tüm satırlar dolunca exit ama cözmedi.Anlamadım.Keylerim mi yanlıs anlamadım biri bana keyleri gönderirse cok sevinirim...

Co-Administrator
    Giriş Tarihi
    14-12-2003
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21

buradan alabilirsin.........

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Nagravision içinde paket adları gözükecek 7101 polsat vs diye eğer gözükmüyorsa reset çek düzelir ve sonra gir keyleri açar

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1984

next 8000 receiverım var.rs232 kablosuyla mr_1055 versiyonunu yüklemek istedik.önce fabrika ayarlarına döndük,downloader programıyla .bin uzantılı dosyasını gösterdik,bu arada makinanın elk. butonu kapalı ,priz çıkıktı.programda download butonuna bastık "reset your STB" yanıp sönerken elk. butonunu açtık ,ama görünürde birşey olmadı .5 dakika bekledik kırmızı gösterge hiç ilerlemedi .daha sonra elk. butonunu kapattık.(Tüm bunlar olurken priz takılı değildi)Telvizyonda denediğimizde siyah bir ekranla karşılaştık.Makinayı nasıl eski haline getiririm.Yardımcı olursanız sevinirim ....

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Modul dosyasını cihazamı atmaya çalıştın sen??Kırmızı ilerlemedi ise ilk aşamada erase flash yazmadı ise hiçbirişlem olmamıştır ama sende birşeyler olmuş herhalde cihazı açtığında hiçbir menu vs ye giremiyorsan cihazı kapat tekrar baştan eski master2 kasım emulu yazılımı at çalışır inşallah

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Üye No
    187

selamlar;
    Hayallah yaw kazmanot arkadaşım inşallah başkaları denemez neyse geçmiş olsun herhangi birşey yükleyecekseniz önce ustalara bir danışsanız hem vakit kaybetmemiş hemde boşuna yorulmamış olurdunuz.Yanlız " (Tüm bunlar olurken priz takılı değildi)" demişiniz ?????
    saygılarımla iyi çalışmalar..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2004
    Mekan
    66 Yozgat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    1193

arkadaşım mach1 hocamızında dedigi gibi sen next8000'e mr modülün yazılımını atmaya çalışmışsın.erase flash yazdıysa sorunların yeni başlıyor demektir.ama hiç bir işlem yapamadım cihazım yinede açılıyor diyorsan geçmiş olsun bir daha asla cihazına modül yazılımı yüklemeye çalışma cihazını güncelleyeceksen bu sayfaya git en son hangi yazılımın çıktıgını ne özellikleri oldugunu yüklerken nelere dikkat etmen gerektigini ve hangi versiyonun üzerine yükleme yapacagın gibi bilgileri buradan alıp yükle.
    eger cihazın açılmıyorsa daha fazla kurcalamadan hemen garanti kagıdının ve faturasının bir fotokopisini cektir cihazını kutusuna koyup yüksel elektronige gönder.onlar sorununu çözer.bilgi almak istersen yüksel ele.... telefon numarası TEL:0090(212)2370498-99

firma ismini düzeltiyorum yüksel elektroteknik
    Düzenleyen seydiyucel : 10-02-2004 at 10:31

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    1266

Cool

..
    Düzenleyen cofcof : 27-02-2004 at 21:19

Starting Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1984

Next-8000-XCAM cihazımız var.Vahşi hayat,doğa,avcılıkla ilgili belgesellere meraklıyız.Şu an Hot Bird uydusundaki iki belgesel kanalı dışında bir kanal izleyemiyoruz.Tavsiye edebileceğiniz uydu ve kanalları hakkında bilgi verirmisiniz. Bu arada önceki mesajımdaki sorun halloldu .Cihazı resetlemişim.USTALARA Teşekkürler....

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    775

Hotbird'de sadece kara ve su avcılığı için bir fransız kanalı var. Chasse&Pec. Eğer Hispasat'ı alıyorsan bir tane de orada var. Sana önerim ya settings kullan yada cihazından çözemediğin ve luzumsuz olan bütün kanalları sil. Kalan kanallara teker teker bakarak favori grupları yarat. Yeni versiyon yüklediğim için settingslerim gitti. Tekrar yapınca detay bilgi veririm. Kolay gelsin.......

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı