Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: yumatu 8600 de FFFF dısplay de sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    2132

yumatu 8600 de FFFF dısplay de sorunu

arkadaşlar başımda acaip bir sorun var yumatu 8600 de FFFF dısplay de yazıyor ve emu yazılımı yüklemeye kalktığımda m:firmware yazıyor dstp yi tıkladığıda F4 seçeneği gözüküyor dosya al evet dediğimde de m:firmware tekrar bu yazı geliyor acaba sorun ne olabilir veya böyle bir sorunla karşılaşan arkadaş oldu ise yardımcı olabilirmi aranıza henüz bu gün katıldım yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Selam ted, hoş geldin. Sorunun ne olduğunu iyice, anlayabileceğim şekilde anlatırsan konuya girebilirim. Anlattıkların yeterli değil gibi. Sen önce forumu tara , bilgi sahibi olup, sorunu daha iyi anlatabilirsin. Selamlar.

Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    2132

teşekkürler hoşbulduk soun yazılımı yükleyememem yani YT 8500 LOADER i açtığımda receyver dısplaynde ffff var loder kapalı iken normal açtığımda Vulcan2M1.00-CI_MD1225.bin i yüklemek istediğimde hata veriyor yazılımı daha evvelce yüklediklerimde sorun olmadı cihaz bilgisine göz attığımda model versiyon V3.03D dec 2 2003 yazıyor bende diyorumki son çıkan yazılımı yükleyeyim ama loderi açtığımda yükleme süreci başlamıyor sorun bu ilgine ayrıca teşekkürler dostum..
    not: forumu zaten dolaştım dostum her konu başlığınıda içeriğini de okudum ama her halde böyle bir sorunla karşılaşan olmadığı için yeni topic açtım bilgilerine
    Düzenleyen TED : 08-02-2004 at 22:58

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Üye No
    1027

önce cihaza emusuz 3.03 yüklemeyi dene.onu yüklerse ondan sonra emu versiyonunu yükle.

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    16-11-2003
    Mekan
    68 Aksaray
    Üye No
    14

TED makınan açık olmalı ilk önce com port 1 seç ve maus sol ile tıkla çıkan yerde
    f4 bas bu kunumda makinayın karşınsındaki ekran ffff dige olar bundan sonra seçili yer gelir .burdan Vulcan2M1.00-CI_MD1225.bin seç ve yükleme başlar
    ekrandaki ffff ler yanıp söner tamini 5 dakika sürüyor. ok

Senior Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326

Selam ted, Altansatın tavsiyesini uygula, sonucu görelim.Selamlar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı