Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: hangi next'i almalıyım?

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Üye No
    935

hangi next'i almalıyım?

arkadaşlar herkese selam...elimdeki receiveri değiştirip bir next almak istiyorum,ancak acemi sayılırım...ben hem modül takılabilecek hem de modülsüz emu ile *** girilecek bir model almak istiyorum...destek ve servis açısından Next almaya karar verdim ancak hangi modelin bana uygun olduğuna karar veremedim...yardımcı olursanız sevinirim
    :wave:

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Next2000 cı cihaz 2 modul girişli emulu bir cihaz---2500 dpcı var motorlu 2 modul slotlu emulu ve 8000X-cam kart giriş yerli 2 modul slotlu ve emulu bir cihaz 150-190-235 gibi gibi gider genelde fiyatları ortalama en üst seviye 8000 dir ..

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Üye No
    935

bende sabit çanak var...Next2000 ile 8000xcam arasındaki farklar nelerdir...ikiside emulasyon ile çözüyormu ve 90 dolar fark vermeye değermi? ben henüz yeni bir kullanıcıyım da kusura bakmayın...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    14 Bolu
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    77

Next 2000 menüsü ve hız olarak gayet kullanışlı iyi bir makine. Emü ile çalışır. Emü ile
    şifreli kanalları modülden daha hızlı çözüyor.
    Next 8000 ise hocamızın dediği gibi daha ileri. Aslında devamlı karıştırmak menü fon arka resmi değiştirmek bilgisayarla yazılım vb her türlü karıştırmaya müsait bir makine. Ayrıca çoğu abone kartlarını destekleyen bir makine. Ondada emü var.

Benim bu işlere merakım var. Karıştıracağım kurcalayacağım dersen Next 8000'ini tavsiye edebilirim. Fakat param kısıtlı bu next 2000 olmazmı dersen o da olur.

Uydumarket Firma Yetkilisi
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    231

chute arkadaşımıza aynen tavsiyelerinde katılıyorum..artı olarak motorlu kullanacaksanda next 2500 dcı yı tavsiye derim arkadaşım..saygılar

Starting Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Üye No
    935

2000 yeterlimi?

ben hotbird ve turksattaki şifreli(*****,müzik,belgesel vs) ve şifresiz kanalları izlemek istiyorum...arkadaşlardan anladığım kadarıyla 2000 yeterli gibi görünüyor...emu ile sorunsuz çalışıyorsa ve 2 de modül takılabiliyorsa bence güzel....siz de ok diyormusunuz?...tüm modüller ile çalışırmı bu cihaz bütün şifre sistemlerini çözüyormu?6 in 1 i, matrix kartları destekliyormu?...fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim....herkese teşekkürler :help1:

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

2 uydu için elindeki uygundur güzel cihaz emu ilede güzel çok hızlı çalışıyor...Tüm kanal derken fun6in1 ile ve 1li sistemde keyleri olanları açıyor doğal olarak modul alırsan zaten sana 2 çanağın için tek mantıklı freextv yi açan zeta sky türü birşey gerekir sadece oda çalışıyor matrixe ihtiyacın yok turksat ve hotbird için emu ile zaten nextte açık o uydular

Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3533

sayın mach1 bu fiatları nasıl elde ediyorsunuz.vermeniz dogrumu...dogruysa bu sistemleri kim kurup hizmet verecek...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı