Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 28 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Efeler Diyarı ÖDEMİŞ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Post Efeler Diyarı ÖDEMİŞ...

Benim ilçem buyrun bi göz atıverin... :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-12-2003
    Mekan
    17 Çanakkale
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    26

Çok güzel bir ilçe. Sitede çok güzel tasarlanmış.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    824

tebrikelr abi çok güzel bir ilçe

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    782

Sevgili arkadaşlar ilginize teşekkür ederim.Şu an Bozdağ'larda kar bulunmaktadır telesiyej ve kayak alanları otel bölümleride vardır ulaşım;Aydın-İzmir karayolundan (Torbalı yol ayrımından) Ödemiş'e,İzmir-Ankara karayolundan (Manisa-Salihli'den Ödemiş yol ayrımı) direk Bozdağ'a çıkar,buyrun tarihi ve doğal güzellikleri görün ve kebabımızı da unutmayın meşhurdur çünki ya patates sarı patetes reklamlardaki chitos yiverin gari pek güze gari ....

Sevgiler.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    06-04-2004
    Üye No
    9861

Cahit/İZMİR*** Merhaba,
    Değerli dostum helal olsun sana benim yurdumun köşesinden öyle güzel bir köşe sunmuşsunki sana bir kez daha helal olsun.
    Zaten ege sevdalısıyım sevdamı bir kezde sen onamış oldun. Sana söz veriyorum bu Temmuz bir gün dahi olsa o şirin yeri görmeye geleceğim.
    Saygılarımla.

Member
    Giriş Tarihi
    03-02-2004
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    1592

Merhaba cahit. 5 oldu belkide ödemişe gelmeyeli . anne tarafı ödemişli çocukluğumuzda yılda 2 sefer anneannemizi görmeye gelirdik ödemişe. şimdi verdiğin web sayfasından siteye baktım. resimlere... çok değişmiş. insan bir an çocukluk anılarını yaşar gibi oluyoor , sanırım halen halep ve doruk vardır.... ellerinize sağlık çok hoş ... seni de benim şirin ilçeme beklerim... Sapanca...

Adviser
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    48 Muğla
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    90

benimde kız kardeşim öğretmenlik yaptı 4 yıl o zaman gelmiştim oraya bozdağı gezdirdi çevreyi gezdirdi ve özellikle köfte çok güzeldi yaww hala tadı damağımda garajın orlarda biryerde meşhur bir yermiş birde eğer otobandan bodrum ve marmarisden gelip otobandan girerek giderseniz dikkatli olun ben öyle yapmıştım ve gece karanlıktı durmadan traktörler çıktı önüme adamlarda ışık mışık far stop lambası yokbir bakıyorsun önünde bir karartı yaklaşınca traktör aman dikkat....
    gerçekten güzel bir yer.....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    851

bir odemisli olarak gurur duydum yazilari okuyunca cennet gibidir ilcemiz gelen memurlar emekliliginde cogu yerlesirlerodemise bozdag golcuk de guzeldir koftesi bir baskadir yiyenin tadi damagaginda kalir
    cahit odemislisin herhalde verdigin tanitici link icin tesekurler

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    22-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3943

güzel bir site...

ellerine sağlık..

saygılar..sevgiler..

Vip
    Giriş Tarihi
    26-03-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    8622

Gerçekten güzel bir site dostum.Teşekkürler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

evet guzel bir site.....zaten ben ödemiş e çok gittim.....super bir yer.....hele orda bir dağ vardı içindede bir göl vardı(gölcük diye bir yer)....super.....

Honorary Moderator
    Giriş Tarihi
    17-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    7409

Evet güzel bir site ama nedense İzmir denince Gaziemir aklıma gelir 2 ay panço çadırda tatil yaptığım zamaları hatırlarım :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

:):):)

Member
    Giriş Tarihi
    31-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    25399

Arkadaşlar, Ödemiş'in Gölcük yaylasına çıktınız mı? Ödemiş ile Gölcük yaylası arasındaki derece farkı 10-15 derece arasında,her yer yemyeşil, tam bir cennet görmenizi tavsiye ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    02-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    25715

Kimse bahsetmemiş ben yazayım bari. Ödemiş'in başka yerde yiyemeyeceğiniz katmer'i ve töngül'ü (Töngül bir tür pide) çok meşhurdur. Mutlaka bu lezzetleri de tatmalısınız.
    Düzenleyen melihc : 31-08-2005 at 19:39

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-03-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    7597

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kartal56
    Arkadaşlar, Ödemiş'in Gölcük yaylasına çıktınız mı? Ödemiş ile Gölcük yaylası arasındaki derece farkı 10-15 derece arasında,her yer yemyeşil, tam bir cennet görmenizi tavsiye ederim.
    evet gittim oraya. hatta geçen yıllarda canavar falan var diyorlardı.Haberlerde falanda çıkmıştı:)

gerçekten doğa harikası biryer.düşünün ki 800-1000m rakımda çok güzel bir göl var ve etrafı ormanlık ve tam bir doğa harikası.piknik alanları,sulak yerler. gerçekten çok güzel.Bence iyi tanıtımı yapılmalı Gölcük yaylasının :)

sevgiler...

Member
    Giriş Tarihi
    21-07-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    119278

ilk aşkım benim ödemişim

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi melihc
    Kimse bahsetmemiş ben yazayım bari. Ödemiş'in başka yerde yiyemeyeceğiniz katmer'i ve töngül'ü (Töngül bir tür pide) çok meşhurdur. Mutlaka bu lezzetleri de tatmalısınız.

sag olasın aakadaşım ödemiş uzun yıllar yaşadım mekan ama iş sebebi orda deyilim ama buram buram gözümde tüter 3 eylül kurtuluşu fuar acılır bı başkadır havası efem benim ödemişim bi tanem kurtuluşun kutlu olsun

YILDIZLARA RÜDBE SORULMAZ
    Düzenleyen yakisirelk : 31-08-2005 at 22:16

Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    259

Selamlar melihc kardeşim haklısın çok güzel bir yerdir Ödemiş Töngül pidesi ayrıca meşhurdur adını mucidi olan İsmail Töngül den alır şu anda oğlu Hasan Töngül işin başındadır özellikle kapalı yapılanı nefistir keşke tekrar gidip de ziyaret edebilsem

Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    59502

yağlı köftesi ödemişin

arkadaşlar evet ödemişe bende gitme fırsatım oldu neydi o be bol yağlı köftesi ınsanın barmaklarını yiyesi geldi mezar başı diye bir yerleri var her taraf köfteci sizde ödemişe gitme fırsatı bulur sanız mutlaka uğrayın
    saygılar

Member
    Giriş Tarihi
    31-08-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    25399

Arkadaşlar, Ödemiş'in patatesinin hiçbir yerde eşi yok, yerleşim yeri olarak da çok güzel bir yerde, İzmir merkeze biraz uzak olmasa, her hafta gitmek istiyorum. İki üç ayda bir gidiyorum, Ödemiş'ten Birgi'ye çıkıyorum, oradan da Gölcük, Bozdağ, Kırkçeşmelerde biraz mola, sonra Salihli tarafından Kemalpaşa ve İzmir'e iniyorum, her gidişimde bunu muntazaman yapıyorum. Yolda böğürtlenler bir harika, Yol kenarlarındaki Ceviz ağaçlarından biraz, kestane ağaçlarından biraz,elma ağaçlarından biraz topluyorum. Kırkçeşmelerden fındık tanesi büyüklüğünde böğürtlen alıyonum. Her gidişim ayrı bir macera oluyor. Bol bol oksijen depoluyorum. Herkeze mutlaka tavsiye ederim.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı