Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: CA-10000VACI ileHispasat ( TV Cabo / Digital+) *** auto-update

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    431

CA-10000VACI ileHispasat ( TV Cabo / Digital+) *** auto-update

BOTECH CA-10000VACI yeni yazılımı isteyenler

den alabilirler. Polsat ve Hispasat ( TV Cabo / Digital+) *** auto-update mükammel çalışıyor.

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Kendi resmi sitesi yokmu bu cihazların slovak uploadlarda ne arıyor yada ne kadar güvenli ordan alıp atınca ya birşey olursa garanti ne olacak..

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    431

Slovak kullanıcı çok olduğu için oraya attık desem tatmin olmazsınız.. Üreticinin resmi sitesini cihaz sahipleri bilirler. Fakat firmanın tüm yazılımları normal şartlarda bu siteye upload edilmemektedir. Çünkü cihaz ve model sayısı çok çeşitlidir. Aynı modelin bile h/w farklılığı taşıyan versiyonları vardır. Kullanıcı cihaz marka, model ve seri nosunu bize site yoluyla gönderirse, özellikle seri nosundan ihtiyacı olan yazılım kendisine gönderilir. Aksi taktirde kullanıcı hata yapabilir. Bu diğer markalarda da yapılan yaygın kullanıcı hatalarıdır. Ayrıca CA-10000VACI yazılımı mail ile gönderilemeyecek boyutta ( isterseniz deneyebilirsiniz.)
    Slovak sitesi CD ile dağıtamadığımız noktalara ulaşmak için. Varsa beğendiğiniz başka sitelere de upload edilebilir.
    Ama ben sizin yerinizde olsam cihazı inceler teknik eleştirilerde bulunurdum. Çünkü kapasiteniz Slovak sitesini eleştirecek boyutun üzerinde diye biliyorum.
    AUTO ile ilgili olumlu görüşlerini beklerim.
    Sevgilerle...

Forum Administrator
    Giriş Tarihi
    15-05-2002
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1

Yazılımın güvenlisi kendi sitesinde verilendir.

Slovak sitelerinin ne kadar güvensiz olduğu herkesin malumu.Eğer yazılımların tamamı upload edilmiyorsa bu cihazları kullananlar kime güvenecek ?

Ayrıca kişilerin kapasiteleri ile eleştirilen sitelerin ne alakası var anlamadım ?

Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    431

Bülent bey,
    Haklısınız kapasitesi geniş bir site ile yazılımlar güvenli bir yerde sunulmalı. Gerekli çalışmalar yapılacak.
    Üyelerimiz lütfen buradan almasınlar.
    Bu siteler ile, görüşlerini bildiren üyelerin kapasiteleri arasında bir ilgi ben de olduğunu düşünmüyorum.!
    saygılar

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Yazılım atıldı reset çekildi emu açıldı ve fabrika keyleri aktif edildi tvcabo-polsat-d+ zaten eski idi
    Hispesat taratıldı tv cabo bir kanal üzerine gelindi
    Tv cabo üzerine gelince Please wait *** autoupdating yazı ekranı çıktı sonra yaklaşık 18-20 snde au yaptı
    D+ üzerinde beklendi andalucia üzerinde 15-20 sn civarında au yaptı
    Donma yok hispesatta
    Polsat sport üzerinde 12 sn de auto yaptı kanal geçişler 2-3 sn gibi

Diğer sonuçlar firmaya bildirildi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    886

8000 e benzeyen bir cihaz mı bu?

Super Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    192

Ufak kasa 2 kart girişi ve 2 modul girişli bir cihaz .Gömülünün biri conax biri viaccess ama henüz tam oturmuş değil conax gömülü çok eksik titanium rom silver özel dosyalar hiçbirini görmüyor 8000 gibi menuler epey basit emuda auto yapıyor ama gene yazılımda bazı düzeltilmesi gereken hatalarda var gördüğüm kadarı ile

Starting Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    5261

Program Ariyorum

Arkadaslar benim bir sorunum var bana yardimci olursaniz cok sevinirim ben bir digital receiver aldim fest pilatali ismi (HNE) Web sitesinide yazayim size ben simdi bunu pc ye baglayip sat numaralarini yüklemek istiyorum receivere sanirim bana bir program lazim ben bunu bulamadim bana yardimci olursaniz cok sevinirim saygilar hürmetler

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı